PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 530
ocen
4,1 10 1 51530
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Czy tylko dla mnie ten pierwszy odcinek był przekombinowany? Padłem jak zobaczyłem, że listy i zdjęcia były w szopie w półce, która tam stała przez 1151 odcinków ...

adamo001

Ja wczorajszego odcinka obejrzałam drugą połowę i to nieuważnie, więc nie wiem.
Powiem tylko tyle - nuda, nuda, nuda.

Vanessa100

Dla mnie to była zwykła masakra. Z Filarskiego dalej robią kretyna (delikatnie mówiąc) zakochującego się w każdej spotkanej kobiecie.

adamo001

chociaż pośmiać się można, gorsze są wątki niż Filarski;-)

magdanm

No akurat ten jest jednym z najgorszych :D

Vanessa100

A no i Anna - ja czuje sie za niego odpowiedzialna (dzwoniła do ośrodka, gdzie jest Rafał...). Wolę nie przytaczać jakie sformułowanie później padło ode mnie, gdy usłyszałem te brednie.

ocenił(a) serial na 4
adamo001

dla mnie przekombinowany watek z Teresa i potraceniem - normalnie jak z telenoweli brazylijskiej

marajka

Nie no dla mnie nie jest to aż tak przekombinowane, bo jestem jeszcze skłonny uwierzyć w takie coś, ale nie po 1150 odcinkach, że znajdują jakiś list, kiedy się dzieciaki bawiły w tej szopie.

ocenił(a) serial na 1
marajka

Teraz Artut odkłada tabletki nasenne , zdradzał Marysię a teraz pisze list miłosny, dorosły facet, lekarz , chce się otruć jak myślę. Mógł się opamiętać , jak tak bardzo kochał Marię. Wdał się w romans z Teresą , ogłupiał kompletnie. Ma dziecko , dla mnie bez składu i ładu ....

ocenił(a) serial na 1
adamo001

Zgadzam się , jakaś niedorzeczność że nikt do tej pory jej nie zauważył , absurd !

adamo001

W pożarze nie zajęły się meble, bo ...były za stare. :)
W pożarze przetrwała szkatułka...no bez jaj.

A list? - Lucek znał jego treść i tak sobie leżał...leżał. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones