PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 500
ocen
4,1 10 1 51500
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

A producenci tego serialu tego nie wiedzą. Już dawno powinni go zdjąć z anteny. Tu się nic nie dzieje! Ostatnio prawie cały odcinek był o gościu że miał alergie na kota. To chyba wszystko tłumczy.

Sorry ale Ameryki nie odkryłaś . My tu wszyscy o tym wiemy . :) Ale muszę cię zmartwić nikt nie zdejmie serialu o takiej oglądalności tylko dlatego że jakiemuś procentowi z nas serial się nie podoba :

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m-jak-milosc-dalej-hitem-tvp2-stacja-nokaut uje-konkurencje

Wszystko jasne ? To są zwykłe prawa rynku . A co ludzie w tym serialu ? O to już ich pytaj . :)

użytkownik usunięty
Cobros

O kurde nie wiedziałam że nadal aż tak dużo osób to ogląda. Chyba tylko tak z przyzwyczajenia bo nie wierzę że im się tak bardzo podoba ten serial. :O

Kurski też nie wiedział . :D Tymczasem on wyleciał ze stanowiska a taki Klan który miał spaść już od września z tego co wiem dalej leci . Choć osobiście uważam to za gorszego przedstawiciela gatunku niż "Emka " . Choć przyznam że różnice nie są jakieś wielkie to w tym Klanie poziom aktorstwa i ogólnego absurdu to już są szczyty . Wystarczy zerknąć na "najlepsze momenty " na youtube . :D

ocenił(a) serial na 5

kiedyś bardzo uwielbiałam a teraz nie lubię za bardzo tego serialu ,i staram się go nie oglądać ale nieraz oglądam go albo z sentymentu albo że nie mam co robić. Jak nie idę do pracy to na TVP SERIALE z rana oglądam powtórki serialu ,, M jak miłość " kiedy ten serial startował to przyciągał widzów, a teraz ciężko mi stwierdzić od kiedy ten serial nie jest taki sam jak kiedyś.

Cobros

No tak, ale ja tam w te oglądalność nie wierzę, bo jednak już nikt tego nie ogląda. Nawet to forum umarło, nikt już nie pisze o tym serialu. Ja nie oglądam tego od jakiegoś czasu, ale czytałam, a teraz nawet już nie czytam co się tam dzieje :P. Oczywiście że tego shitu nie zdejmą, no cóż. Ale to prawda że to juz dno dna na dnie :P.

maria_88_3

Wszystko przeniosło się na facebooka . :) Są kłótnie strony fanowskie,przepychanki między obozem sympatyków tej czy innej postaci . Czasem sobie to czytam dla zabawy . "Agnieszka powinna zniknąć " :D "Nie to Aśka powinna zniknąć " :D . Swego czasu też ostro potrafiło być na tvp forum . Wierz mi ja nie wierzyłem dopóki na własne oczy nie zobaczyłem . :D Wystarczy wejść chociażby na takiego facebooka "Emki " . :D

Cobros

Mówiąc o forum mam na myśli forum tvp .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones