PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 517
ocen
4,1 10 1 51517
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Serial arcydziełem nie jest i nie urzeka szczególnie.
Ale może są wątki które w waszej ocenie warto zobaczyć? Ja wcześniej bardzo nie lubiłam Natalki ale teraz widzę ze to zupełnie inna dziewczyna i to na duży plus.
Jej wątek z Frankiem bardzo przyjemny dla oka ;)
Interesuję mnie jak Darek całą sytuację rozegra. Mam tylko nadzieje ze zakończą wątek Marcina szuka mamy dla Szymka" Najmniej mi to odpowiada podobnie ten romans jego ojca z opiekunka. Oglądam to też dla Ewy i Marka naprawdę wspaniałe małżeństwo :)

ocenił(a) serial na 5
Appanage

mi się podobał wątek jak byli Gałązkowie , jak Małgosia miała romans z docentem i pisarzem, jak był Kamil, jak była Janka i Ewa - od Marty i Łukasza, jak Marta była z Jackiem. Podobał mi się wątek jak Ula kochała się w Franku i myślę że nigdy nie wróci do Polski bo miłość od razu nie przechodzi.

Appanage

Ulubiony wątek, niezmiennie, od wielu lat, od momentu kiedy wydało się na ekranie, że Tomasz Chodakowski ma w portfelu od wieelu lat pewne zdjęcie, które wyjął https://youtu.be/xb2LlVD_Lw8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones