MH370: Samolot, który zniknął (2023)
2023 MH370: Samolot, który zniknął 2023, odcinek 3

Przechwycenie

The Intercept 1h 30m
5,8 106
ocen
5,8 10 1 106
MH370: Samolot, który zniknął
powrót do forum 3 odcinka

Nasz narodowy Gogo macierewicz przy niektórych paniach to prawdziwy ekspert.
Moją liderką jest w tym serialu madame z E03 26:46+ wg której to Obama spuścił ten samolot do morza. Jak wiadomo amerykańscy demokraci od zarania dziejów mordują i unicestwiają wszystkich, w imię swoich interesów podszywając to propagandą obrony demokracji i sprawiedliwości na świecie.
Fantastyczny serial. Pod warunkiem, że mózg zostawi się w przedpokoju.

ocenił(a) serial na 1
klatosinski

Co nie zmienia faktu, że Obama odwiedził Malezję.

klatosinski

Obama bombardował szpitale i szkoły w Syrii, więc byłbym ostrożny z bronieniem go.

ocenił(a) serial na 2
karolowca7

Oczywiście. Bombardował nie tylko szpitale i szkoły i nie tylko w Syrii.
Bombardował też żłobki i przedszkola, bo jak każdy amerykański demokrata lubił sobie pobombardować. Zwłaszcza przed obiadem.
A kiedy akurat nie mógł pobombardować, to zatapiał promy wycieczkowe i umieszczał pasażerskie samoloty w oceanach.

ocenił(a) serial na 1
klatosinski

Nie, usa nie umieścilo samolotu w oceanie, ale wie na 100 % co się stalo

klatosinski

O Jezu mamy tu fanatyka ameryczki XDDDD

ocenił(a) serial na 2
destinyrpg_a

Mamy też tu fanatyka
Rosiczki XDDDD, o jezusku

klatosinski

Musisz być tragiczny w wyciąganiu wniosków, bo pudło :)) swoją drogą jeśli mogę spytać, co wskazywałoby u mnie na bycie fanatykiem "Rosiczki"? XD

klatosinski

Akurat skandal ze zbombardowaniem szpitala miał miejsce więc jak już chcesz się kłócić o to czy rząd amerykański dopuszczał się działań o charakterze wręcz zbrodniczym to rób to chociaż w sposób konstruktywny.

klatosinski

Dodaj jeszcze dwa zdania o Trumpie i będziemy mieli starter-pack libka. Jeszcze to siłowanie się na sarkazm, żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones