PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564564}

Małe królestwo Bena i Holly

Ben and Holly's Little Kingdom
6,6 249
ocen
6,6 10 1 249
Małe królestwo Bena i Holly
powrót do forum serialu Małe królestwo Bena i Holly

Tragedia przez duże T

ocenił(a) serial na 4

Nie rozumiem. Po prostu nie rozumiem. Jak w XXI wieku, mając uzdolnionych rysowników można było stworzyć to "gówno". Mam wrażenie, że postacie i tła tworzyły dzieciaki z podstawówki odurzone głupim Jasiem. Ta bajka jest tak brzydka, że nie da się patrzeć. I kolejna, która zaniża rolę mężczyzny (tu króla) w rodzinie. Żeby zwykła niania udzielała królowi nagany i wypominała lenistwo? Właśnie owa niania, która jest najbardziej nieodpowiedzialną osobą w całej bajce. Dubbing średni, o grafice już się wypowiedziałam. 4/10 to szczyt.

simral

Gdyby to byla bajka dla doroslych to moze bym sie zgodzil. Chodzi jednak o bajke dla dzieci, gdzie to jak jest narysowana nie jest az tak istotne. Bajka powstala w 2009 roku, swoje lata zatem juz ma. Poza tym ma bardzo ciekawe dialogi, proste ale czesto pouczajace. Ciekawe postacie, elementy magii, klimatyczna muzyka. Jezeli chodzi o postac krola to moim yzdaniem fajnie przedstawiona, przypomina mi typowego chlopa. Osobiscie jestem przeciwny obecnej modzie na lansowanie dewiacji ale nie widze takowych odniesien w tej bajce. No ale jak mawiaja sa gusta i gusciki :)

ocenił(a) serial na 4
robertjanko

Nie jestem już w stanie ocenić tego z perspektywy dziecka, jednak, kiedy sama nim byłam, to zwracałam uwagę na to jak jest narysowana. Anime czy bajki Disneya, ale również kreskówki typu Looney Tunes czy Gumisie bardzo mi się podobały. Gdy widziałam z kolei taką świnkę Peppę czy (o zgrozo) świat małej księżniczki to był koniec oglądania i szło się spać bez dobranocki, bo nie mogłam na to patrzeć. Może to kwestia tego, że jest coraz więcej głupawych bajek, zrobionych ,,na odwal" i dzieciaki są przyzwyczajone do widoku postaci, które bardziej przypominają rysunki ze szkolnego zeszytu. Na szczęście jest wiele wartościowszych bajek.
Co do króla. No właśnie. W bajkach król to powinien być król. Trzeba pokazać jak wyglądał, jak się zachowywał (choćby Gregor z Gumisiów), a ten wygląda jak jeden z tych gości,co w serialu Ranczo siedzą na ławce pod sklepem. Tylko flaszki mu brakuje xd

ocenił(a) serial na 8
simral

Chora bania.

ocenił(a) serial na 4
igor_smolen

Nie musisz się przedstawiać.

ocenił(a) serial na 8
simral

No nie muszę. Nazwisko mam w profilu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones