PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698093}

Mały Quinquin

P'tit Quinquin
7,1 1 813
ocen
7,1 10 1 1813
7,8 10
ocen krytyków
Mały Quinquin
powrót do forum serialu Mały Quinquin

pogrzeb, który jest kpiną ze Mszy Świętej, obrzydliwe

ocenił(a) serial na 9
klcw57

mała szuja się wypowiedziała raz jeszcze

ocenił(a) serial na 2
yag12

nie zaczepiaj ludzi jak cię mijają jak to śmierdzące....

ocenił(a) serial na 9
klcw57

trudno nie wdepnąć w ludzką szuję

klcw57

Nie zapominaj, że to francuski film/serial. We Francji, która od ponad 100 lat jest laicka, w której oficjalnie ledwo 60 % to katolicy, z których 10 % jest praktykująca nikogo to nie szokuje. Ten film jest komedią absurdów i jednym z takich absurdów są księża jajcarze na pogrzebie. W Polsce może i to by nie przeszło bo jednak u nas jest 90 % katolików, z których ok. 40 % praktykuje poza tym jest paragraf o obrazie uczuć religijnych, ale Francja to co innego.

ocenił(a) serial na 7
xavi91

Moja małżonka jest gorliwą katoliczką i śmiała się do rozpuku. Kwestia poczucia humoru. Jedni go mają, inni nie.

mar77cus

Też prawda, ale nie wszyscy katolicy (zwłaszcza w Polsce) mają poczucie humoru. Gdyby taki serial zrealizowano u nas na pewno znalazłby się ktoś, kto zakapowałby reżysera do prokuratora za obrazę uczuć religijnych.

ocenił(a) serial na 2
xavi91

islamiści wiedzieliby co należy zrobić

klcw57

w filmie też jadą po muzułmanach bo ten mały murzyn był islamistą i reżyser z tego co mi wiadomo żyje i ma się bardzo dobrze

mar77cus

Ja też na scenie uroczystości w kościele śmiałam się do rozpuku (chodzę do kościola). Ta scena byla dla mnie świetna - przypomina mi, ilez to razy u mnie w kosciele ministrant się pomylil i zadzwonił za wcześnie, a ci, którzy mają odruch Pawlowa na dzwonki, od razu klękają choć to jeszcze nie był ten czas. Tutaj było trochę inaczej, ale gdyby u mnie w kosciele dzwonił taki Quinquin prawie caly koscioł byl klękal i wstawal :).

ocenił(a) serial na 10
klcw57

dystans a kpina to co innego :)

klcw57

Dobra trollu, przyznaj że też lałeś na tej scenie do rozpuku :P
To była zdecydowanie najśmieszniejsza scena całego serialu, cała jego reszta jest chorą kupą (to pozytywne określenie jak by ktoś pytał)
It's youuuuuuu hahahhh muszę to gdzieś na yt znaleźć XD

Ragnar

Jest! Hahahahhh
https://youtu.be/iyjflOmZJs4

ocenił(a) serial na 2
Ragnar

od kupy zsiniałeś czy to nazwisko? bo z małej litery to raczej siny jesteś a może pisząc pierdoły sam siebie nie szanujesz i z małej litery się podpisujesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones