PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721363}

Killing Romance - My Secret Hotel

Ma-i Si-keu-rit Ho-tel
7,3 288
ocen
7,3 10 1 288
Ma i Si keu rit Ho tel
powrót do forum serialu Ma-i Si-keu-rit Ho-tel

Yi Han Jin jest piękny w tym serialu ! Nic na to nie poradzę, a nie mam nastu lat:-) Aż się sama sobie dziwię, ale nie mogę przestać go oglądać:-) Też tak któraś z Was ma, czy tylko ja zwariowałam chwilowo ? :-)

aline

Dziękuje mam kolejną dramę na oku :) Oczywiście zaczęłam oglądać ze względu na obsadę, tzn na aktora YHJ i jestem po dwóch odcinkach i chcę więcej :D Kryminał z romansem w tle ojj to coś co lubię <3 Aktor sama słodycz :D Też nie mam nastu lat. Jutro wypowiem się więcej. Drama na plus :D

Inesita84

Przenoszę naszą rozmowę o My Secret Hotel tutaj. Cieszę się, że Ci się podobały 2 pierwsze odcinki, oby tak zostało do końca. Yi Han Jin dobrze się prezentuje;-) Ja też musiałam chwilę przywyknąć do głównej bohaterki. Oglądasz po angielsku czy te kilka przetłumaczonych na polski odcinków na dramaqueen?

aline

Wiesz coooooooooooooo!!! Wkręciłam się na maksa, nawet Cesarzowej w tv nie oglądam :D Obejrzałam wczoraj dwa odcinki na drama, tylko one były po 30 min i dziś włączyłam jednak te na yt z angielskimi napisami gdyż nie chce stracić wątku i chcę wiedzieć więcej, chcę zobaczyć happy ending <3 Wkurza mnie tylko, że dziwnie jest to nagrane i nie mogę na tv oglądać bo za małe litery :/ Zaczynam odcinek 5 teraz :D Podoba mi się ogólnie. Aktorka jakoś mi niepodeszła, ale w drugim epi się rozkręciła ;) Dyrektorek mnie wkurza, a ta piskliwa narzeczona to niech zamilknie :D
Uwielbiam JJM, ale chyba inaczej spojrzę na YHJ on jest tu booooooooooski <3 Uwielbiam go :) Gra genialnie, żarty ma dobre :D Tekst w samochodzie i tak nikt na Cb nie patrzy hahaha uwielbiaaaaaaaaaaaaaaaaaam :D Czemu to ma tylko 16 epi ja się pytam, no why :( Ogólnie pozytywnie :D Lubie takie kłopoty w związkach :D Kryminał mi to żadny, ale nie na nim się skupiłam ;) Aktor miodzio, miodzio, mioooooodzio <3 Uwielbiam :DDDD Tak na szybko ;)

Inesita84

To fajnie, że Ci się podoba. Na tej dramie jest tak, że to jest 1 odc podzielony na 2 części po 30 min. Też czekam aż przetłumaczą resztę, bo chcę teraz po polsku obejrzeć. Teksty YHJ i jego mimika twarzy są ekstra:-) No i najważniejsze: w tym serialu się uśmiecha, bo w Cesarzowej to w chyba nie miał wielu powodów do tego, a uśmiech am zniewalający:-) Ta jego narzeczona, to będzie niezłe ziółko, ale nie odbiorę Ci satysfakcji z oglądania. Czekam na Twoje wrażenie. Ja na tym wątku kryminalnym, też się mało skupiałam, nie podszedł mi, czekałam na sceny z YHJ W ogóle to jakieś ubogie to forum, więc chyba ten serial też mało znany, a szkoda. Dobrze, że się dałaś namówić, bo nie miała z kim dzielić spostrzeżeń:-) Chyba zacznę oglądać jeszcze raz, równolegle z Tobą;-)

aline

Baaaaaaaaaardzo mi się podoba :D Ciesze się, że w ogóle jest wersja angielskimi napisami, bo nie dałabym rady czekać na polskie, nie jestem aż taka cierpliwa ;) YHJ jest miszczem w tej dramie :D Nie mam mu nic do zarzucenia, choć chciałabym by się częściej uśmiechał, żartował, wygłupiał i był taki pytulaśny <3 Miło się go ogląda, rola zupełnie inna niż Tal Tal. Jak przypominam sb scenkę przy gzymsie jak ją wystraszył to się śmieje jak głupia, poczucie humoru ma ogromne :D Narzeczona? Mam nadzieję, ze do ślubu niedojdzie :D Kurcze nie umiem zapamiętać ich imion noo :/ Wątek kryminalny jest dla mnie wątkiem pobocznym, gdyby główni bohaterowie wspólnie pracowali nad rozwiązaniem zagadki śmierci, chętnie bym się przyglądała, tak to jest dla mnie zapychacz czasu ;) Już mi aktorka nie przeszkadza, jest zabawna i śmieszą mnie jej miny :) Jednak czegoś jej brakuje, nie wiem ... Ale nie jest zła :D Wkurza mnie ta znajoma z pracy, która lata za głównym bohaterem lol :) Na początku dyrektor nie przypadł mi do gustu, ale teraz jest mi go trochę szkoda. Jednak nie widzę by miał szanse ;) Szkoda mi było dziewczyny, kiedy musiała uklęknąć przed zołzą. Rycerz pojawił się w odpowiednim momencie :D Podoba mi się jak razem grają, jakaś chemia tez jest więc się nie nudzę, choć dla mnie YHJ by mógł grać cały czas hihihi :DDD Czekaj czekaj czy narzeczona kocha szofera? Hahahha lepiej bym sama tego nie napisała :D Podoba mi się, ze są kłopoty w raju jak ja to nazywam ;) Nie jest nudno, a o miłość trzeba jednak walczyć <3 Dziewczyna chce uciec w związek z innym by zapomnieć miłość swojego życia, nawet jeśli minęło już tyle lat. Powodzenia :P Nie można zastąpić jednego człowieka drugim ;) Chciałabym by po Ki puścili ta dramę nawet z beznadziejnym lektorem :D Oglądaj oglądaj ze mną :D Zaczynam oglądać siódmy epi :D Idę jak burzaaa ;)

Inesita84

No ja też szłam jak burza, w 2 dni obejrzałam wszystko i później jeszcze raz po jakimś czasie:-) Nic Ci nie napiszę do przodu o treści, bo szkoda przyjemności z oglądania. Chcialabym obejrzeć całość też po polsku. Tak scenka, w której ją wystraszył jest niezła, ale ona też go kilka razy nieźle wystraszy ( nie pamiętam już w których odcinkach). Jednym słowem pasują do siebie i fajne są te retrospekcje, kiedy są parą:-) Mogliby puścić w TV ale wersję z napisami, bo pół uroku tego serialu, to jest to jak intonują, a lektor to przygłuszy wszystko:-)

aline

Fajna drama dlatego się ogląda dość szybko. Nie pisz mi co się będzie działo, bo już Cesarzową sobie zespojlerowałam :( Dla mnie lektor by tu nic nie zmienił, gdyby drama była dobrze przetłumaczona. Oglądając z lektorem i tak skupiam się na wypowiedziach aktorów :D Tak już mam sama sb tłumacze jk popełni jakiegoś babola ;) Z koreańskim miała bym jednak problem ... Kilka słówek już znam, ale tylko kilka :( hahaha narzeczona zwiała byebye :D Mam nadzieję, że nie wróci już. Mam trochę mieszane uczucia teraz po 7. Przymknę jednak oko ;) Wolałabym gdyby do ślubu doszło w bardziej romantyczny sposób, nie tak jak to pokazali, wiem czepiam się :( YHJ wynagrodził mi wszystko swoją grą :D Aktorka też mnie rozśmieszyła tym skrzyżowaniem palców :D Totalnie nie wiem o co kaman z tym zabójstwem i trochę się dziwie jak to oglądam ;) Ale co tam ten wątek mnie nie interesuje :D Ogólnie dla aktora WARTO obejrzeć :D Jest zabawnie momentami romantyczno - nostalgicznie :D Takie życiowe są pewne urywki. Zapomniałam wcześniej dodać trochę wkurzają mnie akcenty aktorek mają strasznie piskliwe głosy :O Taki mały minus jak dla mnie, w Cesarzowej nikt tak nie piszczał ;) A propos już wczesniej to zauważyłam, nie znam kultury koreańskiej, ale mam pytanie. W cesarzowej gdzieś przyzwyczaiłam się do kiwania głową na znak szacunku/przywitania, ale myślałam, ze tyczy to tylko dramy historycznej, ale chyba oni mają takie zwyczaje? Chyba tyle nt tego odcinka, końcówka mnie zaciekawiła idę oglądać dalej :D

aline

Oki już jestem po. Na początku myślałam, że wyłączę i już nie bd oglądać, gdyż robią mnie w bambuko. Sen? Seriously? Ale ok wyjaśnili :D Najlepsza scena z walizkami i viagrą śmiałam się jak dziecko :D :D :D
Pomijam śledztwo z wiadomych powodów. Wszyscy w jednym hotelu? Oki to mi się podoba lubię takie komplikacje ;) W namiocie miejsca dla dziesięciu, a on biedny miałby spać sam na dworze, hahaha uwielbiam jego żarty <3 Jest cudowny :D Matko jedna udawała chrapanie druga serio chrapała o nieee :O Już myślałam, że zrobili z nich przyjaciółki, ale dobrze, że nie! Przesadziła z opisem "biednych" ale bogate rozpieszczone tak mają ;)
Tak wracając do poprzedniego wpisu, zapomniałam dodać, że dziwnie słucha mi się OPPA. To słowo kojarzę tylko z ust HJW jak móiła w wywiadach tak do JJM :D Tu mnie śmieszy choć rozumiem ;) Oki końcówka interesująca, idę oglądać dalej i czekam w końcu na coś słodkiego między głównymi bohaterami, wiem że chodzi o to by gonić króliczka, ale ja chce romantic scenes :D

aline

Skończyłam.

Inesita84

No i jak oceniasz??? W końcu jakieś dobre zakończenie, choć do samego końca nie było pewne jak się skończy:) No i jak z tą sceną? Domyśliłaś się, o którą mi chodziło?

aline

Oczywiście, że mi się podobało i to baaaaardzo <3 Powtórzę się, On jest booooooooooooooski <3 Uwielbiam za wszystko hihihi i przyznaje po tej dramie wygrywa ciut nad JJM ;) Jest uroczy i dzięki niemu ta drama była taka zabawna i przyjemna :D Happy end był choć mógłby być ciut dłuższy ;) Bardzo podobały mi się te ich flashbacki. Lubie takie seriale/filmy, które opowiadają o życiu, o ludzkich walkach, problemach i zmaganiach, tu wszystko było to, co uwielbiam. Jeśli chodzi o tą scenkę, hmm. Czy był to śpiew i taniec ;) Widziałam już kiedyś na yt jak śpiewał piosenkę z Empress Ki moją ulubioną <3 Co do tańca też gdzieś mi się rzuciło :D Szkoda, że był to playback choć głos jakoś nie jego hmmm. Skończyłam oglądać ok 2 w nocy, więc nie bardo wszystko pamiętam ze szczegółami. Napisze co mi się podobało :D
Najlepiej zapamiętałam te scenki:
wykon piosenki i taniec, szczerze to szkoda mi było także dyrektorka ale Goo Hae wiadomo </3
honeymoon, „wspólna noc” z dyrektorkiem i akcja koszula po kąpieli hahahhaha, scenka z wyborem łózka przy oknie śmiałam się jak dziecko :D
malowanie wąsów :D
spanie po pijaku i skakanie po łóżku Nam
wyobrażanie sobie jej dyrektorkiem hahaha
udawanie radiowca uwielbiam talent ma i to nie jeden :D
wspólne porządki jego hacjendy i zamieszkanie, gotowanie razem, dezynfekcja łoża, sms do dyrektorka i selfie gdy spała, i wszystko z tym związane same awwww <3
jej jazda samochodem jakbym sb widziała lol
szkoda mi go było kiedy pił :'(
te koniugacje rodzinne what?
Pewnie trochę pominęłam :(
Podobało mi się zakończenie jeśli spojrzymy na główną parę jak i na dyrektorka. Pamiętam, że nie polubiłam go na początku, jednak z czasem zyskał moją sympatię. Ucieszyłam się, że jednak i do niego się uśmiechnęło szczęście. Ogólnie jestem jak najbardziej na TAK :D
Uśmiałam się, wzruszyłam w pewnych momentach. Ogólnie mocno refleksyjno nostalgiczno zabawna drama, szkoda, że taka krótka :( Chętnie obejrzała bym sequel :D Na pewno do niej wrócę i to niedługo obejrzę jeszcze raz, bo wciąż mi mało xD Gra aktorska na plus, YHJ jest moim faworytem, jest przystojny, zabawny, dowcipny o wysokim poczuciu humoru, jego gra aktorska była na bardzo wysokim poziomie. Nie tylko się na niego fajnie patrzy, ale słucha, ma dość oryginalny głos, uwielbiam jego ekspresje i jest cały do schrupania :D Widziałam dziś Cesarzowa i nie mogłam się przyzwyczaić do Tal Tala, gdyż ciągle widzę Goo Hae hihi :D
Może dziś zobaczę sobie jakieś moje ulubione urywki z dramy, a mam ich naprawdę sporo. Dzięki za polecenie :D Nie żałuję :D Może oglądając po raz drugi jeszcze coś mi się przypomni. A Tobie co się podobało?


Btw jak mówił jej imię i akcentował je, ja słyszałam Seung Nyang hahhaha serio serio cóż ;)

Inesita84

Musiałabym skopiowac Twojego posta, bo wymieniłaś wszystkie najlepsze sceny:-) Fajna była też scena jak wspólnie przygotowywali kolację dla rodziców i nic im nie wyszło, albo to jak ona a to pod parasolem, a to pod płaszczem sie chowała, żeby jej nikt nie poznał i ładowała mu się do samochodu:-) Ale ta scena jaki mu dyrektorek siada na kolanach to wymiata:-) Ja to się momentami w głos śmiałam:-) W ogóle co odcinek to kilka super scen. YHJ w nowym wydaniu jest ekstra. 100% talentu, a już o wyglądzie i aparycji nie wspomnę:-) Tak, chodziło mi o scenę w której tańczy w barze. Gdzieś oglądałam też jak śpiewa na żywo i nie jestem pewna czy tu jest playback. W każdym razie taniec jest na pewno autentyczny, czytałam, że on jest też tancerzem. Cieszę się, że kogoś "zaraziłam" tym serialem i bardzo się dziwie, że tak mało osób go obejrzało. Chyba musimy go wypromować, bo wszystkie fanki Tal Tala powinny go znać:-)

aline

Lubiłam też moment party z jego pracownikami xD OJJ tak te scenki, które wymieniłaś też na plus :D Ja się śmiałam w nocy więc sobie wyobraź jak to wyglądało hahaha xDDD Musze obejrzec od nowa, tylko nie na yt w tym wydaniu 3:4 lub nawet nie o nie to nie na moje nerwy ja muszę w TV na full screen :D Muszę sb poszukać takiego :D Całość była bardzo dobra, zabawne sceny przeplatane smutnymi, i znów zabawnymi, to sprawiło, że jeszcze bardziej mi się podobało. Tat ta scenka to playback raczej po pierwsze trochę jego głos jak nie jego, po drugie jest urywek jak leci piosenka a on tańczy zamiast śpiewać ;) Nie czepiam się bo był super wtedy :D Uwielbiam go na gramie naprawdę jest zabawny, nawet jak "kaleczy" angielski jest słodki :D Też się zastanawiam czemu tak mało osób widziało :'( Cesarzowa była moją pierwszą dramą, teraz zamierzam obejrzeć wszystko z głównymi bohaterami tj: YHJ, JJM i HJW. Z JCW też, ale nie czas na to po Cesarzowej, mam traumę ;) Polecasz jeszcze coś z YHJ? Chcę obejrzeć ten o prawnikach, gdzie gra tez cesarzowa wdowa, tylko nie wiem czy gra on tam jedną z głównych ról, czy nie? Czekam na zakończenie Cesarzowej, a potem zaczynam My love Eun Dong czy jakoś tak, potem Secret Garden lub The time we were not in love. Szukam też filmów i dram z prystojnym Tal Talem :D Jednak na ten moment obejrzę od nowa My Secret Hotel :D Teraz już o normalnej porze ;)

Inesita84

Wiesz zaczęłam jakiś czas temu oglądać jeszcze 1 serial z YHJ http://www.filmweb.pl/serial/Tteoss-da+Pae-mil-li-2014-729495, ale znalazłam gdzieś tylko po angielsku, ale przerwałam, bo czekam na tłumaczenie. Tutaj gra 1 z głównych ról, nawet powiedziałabym, że główną, ale nie wciągnął mnie na tyle, żebym po angielsku obejrzała. Z resztą byłam zaraz po My secret hotel i ten nie dorastał mu do pięt niestety, choć YHJ również super wyglądał:-) Może się jeszcze przekonam i go dokończę. W tym serialu o prawnikach, na który też poluje wiem, że nie pojawi się od początku, ale przypuszczam, że jak się już pojawi to znów ukradnie cały serial:-) Oglądałam jeszcze taki serial http://www.filmweb.pl/serial/Sil-eob-geub-yeo+lom-aen-seu-2013-697781. Poznasz na pewno aktora z plakatu, ale sam serial nie umywa się do My secret hotel, ale może będziesz chciała obejrzeć dyrektorka w innym wydaniu:-)Na queen jest po polsku. Teraz znalazłam coś japońskiego z kolei, ale nie wiem czy nowi aktorzy też Cię interesują, czy liczą się tylko YHJ, JJM i HJW :-) Ogólnie też fajny, lekki i przyjemy. Główna bohaterka nieźle pokręcona. Jak będziesz zainteresowana to podrzucę namiary, chociaż wiem, ze po MY secret hotel cięzko się otrząsnąć i wrócić do rzeczywistości:-) Ja na pewno jeszcze obejrzę nie raz:)

aline

Niestety nie znaleziono linków :/ (Nie znaleziono strony o podanym adresie. Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona. Sprawdź poprawność adresu lub zajrzyj na stronę startową naszego serwisu.)

Nie wiem czemu, z jego strony muszę odczytać. Dla mnie może być po angielsku, hiszpańsku i włosku, niekoniecznie po polsku :D Chyba wolę jednak angielski nie wiem czemu :O Wolę go jednak w rolach po Cesarzowej, bo wygląda lepiej niż wcześniej. Co do prawników to widziałam w pierwszym epi go ale skakałam z ciekawości kto tam jest :D Muszę jednak znaleźć chwilę bo lubię takie wątki :D Niestety pewnie nic nie pobije My Secret Hotel jeśli chodzi o humor :D Ale po Tal Talu też nie spodziewałam się, że gdzieś mi się spodoba ;) A tu zaskoczenie pozytywne oczywiście &lt;3
Z dyrektorkiem powiadasz? ooo chętnie zobaczę :D Aż się sama sb dziwie hahaha xD Tylko teraz jeszcze raz obejrzę w całości My Secret Hotel :D Matko dni "wyjęte z życia" ;) Chcę podobną dramę jeszcze ale z JJM i HJW :D A co ;) Wiesz raczej koreańskie i z aktorami, których już poznałam, nie chcę się za bardzo wciągnąć w te klimaty :( Mam jeszcze kilka dram/filmów do zobaczenia. W kolejce jest ich sporo nawet :O Nic nie pobije jednak Empress Ki i My Secret Hotel, a może się mylę?
To jak oglądamy My Secret Hotel od nowa :D

Inesita84

Dokończę ten japoński tylko, bo już nie chcę kolejnego urywać i lecę z My secret hotel od nowa:;-) Może jakaś literka mi się urwała przy wklejaniu linku, ale znajdziesz na pewno. W ogólnie nie wiem czy Tobie również wpadła w ucho ścieżka dźwiękowa w My secret hotel, mnie się tak spodobała, że znalazłam całą na yt. Wkleiłabym Ci link, ale w sumie zaczęłam się zastanawiać czy na tym forum to nie jest zakazane:-)

aline

Obejrzyj i daj znać jak zaczniesz znów My Secret Hotel :) Spodobały mi się dwie piosenki z tej dramy :D Ale wolę z Cesarzowej :D I naszego ulubieńca z wykonem I love You :D Inaczej, ale pięknie :D

http://www.hancinema.net/photos/photo427099.jpg tu jest pierwszy epi i jest i On :D

Wgl to oni się przyjaźnią :D Zobacz :D https://www.instagram.com/p/BBDJ556gBju/?taken-by=min_namkoong CHYBA TO NIE JEST ZABRONIONE ;)

Inesita84

Fajne, tu już jest bardziej jak Tal Tal:-) W My secret hotel jest szczuplejszy na twarzy:-) I tu ma tą fajną grzywke, a właściwie grzywę:-)

aline

Niom jak Tal Tal xD Widać, ze ma krecone włoski, o czym już w My Secret Hotel wspominano ;) Może dyrektorek będzie kręcił nową dramę z naszym ulubieńcem :D Oby :D

aline

Powiedz, jak go nie lubić, no jak? Jest przeuroczy :D


https://www.instagram.com/p/yIJ8z9BrrQ/?taken-by=yihan_jin

https://www.instagram.com/p/tXZft3hroM/?taken-by=yihan_jin

Inesita84

No nie da się go nie lubić :-) Pomijam, ze ma 37 lat, a wygląda na 30 :-) Dobra, lecę z ta japońską, bo chcę już wrócić do My Secret hotel:-) Myśle, że za 2 dni skończę, bo niestety muszę rano wcześnie wstawać i po nocach w tyg to ciężko mi się ogląda:-)

aline

A no nie da :D Ja mykam sb włączyć jakiś odcineczek tak przed snem, tylko czy na jednym się skończy hiihihi nie wiem : Oglądaj oglądaj i wracaj do My Secret Hotel :D Tylko co z Cesarzową Ki? Też miałam obejrzeć od początku ....

aline

Skończyłaś tą japońską drame? Ja dziś zakończyłam My love Eun Dong z JJM &lt;3 I zaczęłam The Family Is Coming z JYH &lt;3 Choć miałam zacząć A new leaf, to po wczorajszym wpisie na gramie u naszego przystojniaczka wole coś śmiesznego :D
Tym razem bynajmniej yt jest w lepszej rozdzielczości i napisy widać lepiej o jego buzi nie wspomnę ;)
Jeszcze zostaje mi ta drama z dyrektorkiem, czemu doba ma tylko 24h?

Inesita84

Skończyłam, skończyłam, ujdzie, ale bez szału. Chyba też zacznę The Family is coming, bo ktoś znalazł z polskim napisami. Jak chcesz po polski to poszukaj na viki. c o m . Tylko nie wiem czy wszystkie odcinki są przetłumaczone. O jakim wpisie mówisz???

aline

To zaczynaj dramę z JYH:D Masz konto na instagramie? Wczoraj wrzucił fotkę i jakoś nie przypominał tam prawnika, więc wybrałam coś innego xD Przyznaje, że nie powala jako drama, ale JYH matko on jest cuuuuuuuuuuuuudofny <3 Skończyłam 4 epi, ale przeniosę się chyba na polski bo jest ona mecząca po ang te napisy są dziwne na yt :( O to musimy zobaczyć czy wszystkie są po polsku :D Jak zaczęłam to już obejrzę bo coś się rozkręca, a On jest śmieszny :D Dla niego warto <3 Niestety nie podeszła mi aktorka :/ Ale może się rozkręci :D Mogliby mu wyprostować grzywke bo wygląda jakby miał suche włosy lol :P Czepiam sie wiem ;) Ma cudnie kręcone, ale ;)

ocenił(a) serial na 8
aline

Zapisałam się do grona fanek Tal Tala po obejrzeniu Cesarzowej Ki. Tę dramę obejrzałam jako drugą i też jest świetna, głownie ze względu na YHJ, fabułę i muzę. "The Family is coming" nie przypadła mi do gustu a co sądzisz o "A new leaf" ?

Rajwant

Hej, nie obejrzałam A new leaf, jest w trakcie The Family is coming, mnie się akurat podoba. Wolno mi idzie, bo nie mam czasu na kilka odc na raz. Co Ci się nie spodobało w The family?

Inesita84

Nie odczytałam Twojego jednego posta, przez to ,że tak skaczemy między tymi forami:-) Pytanie w jakiej wersji oglądasz jest zatem nieaktualne. Co do wyglądu Yi Han Jina to w tym serialu jest bardzo szczupły. Kilka kg by mi nie zaszkodziło:-) W Cesarzowej nosi tą całą " zbroje", która go "powiększa". Oglądam jego zdjęcie w necie i on w ogóle jest bardzo szczupły. No fryzura bardzo zmieniła jego wygląd.

aline

On jest cutie pie :D Ja nie wiem jak oni to robią, ale wszyscy wyglądają rewelacyjnie po 30/40 :D On ma taką młodą buźkę i aż miło się na serduchu robi jak sie na niego patrzy :D Jest taki słodziachno - słitaśny <3 Lubiłam grzywkę Tal Tala, tu wygląda ciut inaczej, ale nadal jest bardzo przystojny, bardzo podoba mi się jak go ubierają :D Jedna rzecz przykuła moją uwagę u niego w biurze świeczka i zapachowe patyczki, kolejny plusik gdyż ja takie gadżety osobiście uwielbiam :D Zaczynam oglądać piąteczkę :D

Inesita84

Tak, grzywka Tal Tala bije wszystko i ten koński ogon też:-) Tu jest taki trochę ekstrawagancki, jeśli chodzi o ubiór:-) Też mi się w taki wydaniu podoba. Będzie taka jedna nietypowa scena z nim, że powala na kolana( mnie powaliła) nie pamiętam już w którym odcinku, ale jestem ciekawa czy po obejrzeniu całości domyślisz się o którą mi chodziło:-)

aline

Tal Tal miał swój urok, choć król też się plasuje u mnie na samej górze <3 Zupełnie inni aktorzy, jednak oboje mają to coś w sobie <3 Lubię takich mężczyzn :D Podoba mi się jak jest ubrany na luzaka, w gajerku też wygląda nieźle :D Mój typ ;) zaczynam siódemkę i nie widziałam jeszcze niczego takiego ;) Chcę by było dużo scenek gdzie on jest szczęśliwy, a co :D Oki mykam chwilowo :D Ciekawe czy dziś skończę oglądać czy nie ;)

Inesita84

Jak 7 odc. to znaczy, że nic nie przeoczyłaś...jeszcze.....:-) Podpowiem tylko, że objawi swój kolejny talent;-) do miłego :-)

aline

Kolejny talent powiadasz :)))))))) Jestem ciekawa czym mnie zaskoczy :DDDD

Inesita84

W takim tempie dziś albo góra jutro skończysz oglądać i pogadamy:-) Ja tą scenę, która jest moją ulubioną właśnie sobie odtwarzam :-)

aline

Jestem uparta czasami i jak mi się coś podoba to bd oglądać ile mogę :D Raczej jutro skończę :D Choć może się jednak uda ;) Noc jest długa, a ostatki dopiero jutro :D Jestem ciekawa co to za scena, jak zostanę tu dłużej to bd pytać hihihi :D Czas na ósemkę :D

aline

Zanim wyłączę lapka, widziałaś to? https://www.youtube.com/watch?v=kG4KgSlMj4A&amp;feature=youtu.be



ja teraz: http://i1372.photobucket.com/albums/ag327/tiki_sg/3076755965_3a3c26f0_zpsa2336a4 9.gif lol ;)

Inesita84

Ale to fajne znalazłaś:-))))) Tylko ten zaczes na bok, w ogóle mu nie pasuje i czy on miał umalowane oczy???? Z papierosem też bleeee......No i ten leciuchny usmieszek , to scena z My Secret Hotel:-) Super. Jak Ci się podoba Family is Coming?

aline

O nie na bok mówię niet :D Papieros też niet, ale lizak i JYH na TAK. Sorry JYH i lizak, pomyłka :D Wgl mężczyźni w Korei chyba malują usta błyszczykiem nie? Widziałam w My Love Eun Dong błyszczące usteczka u JJM i w Family Is Coming u JYH :D Btw jako Tal Tal też miał umalowane oczy i w tej najnowszej dramie też ;) Chyba tak mają u nich xD
Z początku mi nie podeszła aktorka, wiem czepiam się (osobiście uważam, że lepiej wygląda w dłuższych włosach). JYH oczywiście mnie nie zawiódł &lt;3 Trochę się gubię w relacjach babcia dziadek i reszta. Szkoda mi go gdy dziewczyna go oszukuje :( Rodzinka zwariowana, scenki babci i wnuka &lt;3 Jutro powinnam skończyć :D Mam nadzieje, że nie będzie zbyt ckliwie bo mi am to nie pasuje :D Lubie jeszcze jedna parkę tam xD Mogliby aktorki zamienić ex jako ta nowa ;) Oki już sie nie czepiam ;)
A Tobie jak sie podoba, skończyłaś już? Niestety do My Secret Hotel to im daleko :(

Inesita84

Dzięki za zaproszenie do znajomych:-) Że też ja pierwsza na to nie wpadłam:;-) Ja dopiero na 2 odc jestem, bo mi ostatnio czasu brakuje, ale idzie weekend więc nadgonie:-) Tradycyjnie proponuje przenieść rozmowę pod prawidłowy serial, stworzę zaraz tam coś, więc z odp. kieruje się tam. Podoba mi się, ale masz rację, że do MSH mu brakuje, choć JYH nie zawodzi:-) Też mi się główna aktorka podobała bardziej w długich włosach, krótkie ją postarzyły. Przesadna dbałość mężczyzn o wygląd np. malowanie ust błyszczykiem rzuca sie w oczy:-) Taki ich urok:-) Muszę się przyjrzeć oczom Tal Tal w Cesarzowej jeszcze raz:-) W ogóle to znalazłam jeszcze coś z naszym ulubieńcem :-) Jesteś zainteresowana namiarem? :-))))))

aline

Nmzc dzięki za za akceptowanie :D Ja się męczyłam z tą dramą, ale powiedziałam dla JYH warto obejrzeć i się nie myliłam <3 Brakuje brakuje i to dużo, a pamiętasz tam narzekałam na aktorkę, dobrze, że szybko zmieniłam zdanie :D Oglądałam/lub czytałam już nie pamiętam hahha w jakimś wywiadzie JYH przepraszał za scene pierwszego pocałunku hihi, dodał, ze bardzo szanuje tą aktorkę. A tak a propos wywiadów czytałam, ze przyjaźni się z JJM <3 Serio Koreańczycy dbają o urodę i nie tylko kobiety jak widać xD Oni/one się w ogóle nie starzeją <zazdro>
Jasne dawaj nową drame a co tam damy rade :D

Inesita84

Poczekam chyba, aż obejrzę tą, bo jesteś za bardzo do przodu i np. teraz nie wiem o jakiej scenie piszesz, bo jej jeszcze nie widziałam:( A tak to zaczniemy w tym samym czasie:-) Chyba, że bardzo nalegasz :-) Aha miałam stworzyć nowy wątek pod Family is coming, ale sie zaczytałam:-) To już piszemy tam:-) Tak, też czytałam, że się przyjaźni z JJM.Ps. czemu on jeszcze jest kawalerem????? :-)

aline

Dobra, piszemy tutaj, po 2 odc to ciężko mi coś więcej napisać, poza tym, że JYH ja zwykle jest super:-)

aline

Oki to oglądaj ja poczekam :D Miałam dziś zacząć dr Jin, jednak włączyłam nową drame z HJW The time we were not in love, zobaczymy czy fajna, czy nie. Niom przyjaźnią się i suuuuper <3 Oboje są słodcy <3 Też się zastanawiam oni to chyba długo są kawalerami :D Przyznaje, że bardzo zaciekawiła mnie ich kultura muszę się rozejrzeć co i jak :D JA chce z nimi nową drame :D HJW może dołączyć :D Tylko nie trójkącik bo miała bym delamata ;( JHY gra w jakiejś nowej dramie tylko ona jest nadal kręcona, a ja nie chcę się za bardzo wkręcić i potem czekać :/ Tylko nie pamiętam tytułu coś z love było. Niestety wypadło mi z głowy, gdy znalazłam sobie dzis inne dramy z aktorami których nie znam hahha xD Znaczy jedna grała w My Secret Hotel, ta ukochana od lat ;) Jedna drama z doktorkiem muszę zobaczyć xD I jedna z The Family is Coming, jakoś mi się rzuciły, ale nie mam na nie czasu buu :( Chcę obejrzeć znów Cesarzową :D Tylko poczekam już na pana lektora choć uważam, że za bardzo skrócili u nas dramę. A ta a propos Cesarzowej, jakim cudem Wang Yoo mówi by przekazali Nyang, że zabrał ich syna, jak ona jest przekonana, że on nie żyje? Bo przecież płakała ostatnio i chciała zabić Bayana? Widziałam całość jakiś czas temu i oglądając teraz w tv sb przypomniałam. Chyba, ze mi się odc pomyliły hahha xD Ale raczej nie bo ona uważa go za zmarłego, nieee??

Inesita84

Hej! Właśnie skończyłam The family coming. Podobało mi się, ale brakowało mi jakiejś super romantycznej sceny pomiędzy naszym ulubieńcem a Na Joon-hee. Jednak do My secret hotel się nie umywa. Chyba przez to, że tutaj mamy wielu wielu bohaterów i sporo różnych wątków. Mogło być więcej JYH. Teraz mam pustkę. Nie wiem co oglądać. Co oglądasz teraz? Co do Twojego zapytania o Cesarzową, to już nie pamiętam dokładnie jak to było :-)

aline

Hejoo :D Tą dramę oglądałam tylko ze względu na JYH <3 Skończyłam, ale niestety zero chemii :/ Ta aktorka mi nie podeszła hahah xDD Ale on jest cute więc warto :D Ja oglądam po raz trzeci Oh my Venus :D hahhaha xD Jutro muszę coś innego z SJS poszukać :D Został mi jeszcze A new Leaf i Dr Jin z naszym ulubieńcem :D Obejrzyj Oh my Venus uśmiejesz się, taką mam nadzieję :D Choć chyba jeszcze ra zobaczę My secret Hotel D: A co tam :D
Nom mam dylemat z tą Cesarzową :D Daj znać jakbyś miała ochotę obejrzeć Oh my Venus :D

Inesita84

A na jakiej stronie znajdę Oh my Venus? Chętnie się pośmieje, ale do My secret hotel na pewno niedługo wrócę:-)

aline

Oglądaaaaaaaaaaaaj xD Uśmiejesz się mam taką nadzieje :D Też wrócę bankowo xDDD

Inesita84

Zanalazłam 10 odc. po polsku. Ile jest wszystkich?

aline

W sumie jest 16 tylko, a szkoda :( Może przetłumaczą coś dalej :D Jak coś obejrzysz końcówkę po ang :D

Inesita84

Jasne dzięki:) A znasz to Ddo Han-Beon-Eui Wuei-Ding? To jest z naszym Tal Talem w roli głównej, ale nie mogę znaleźć ani po polski ani po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones