PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721363}

Killing Romance - My Secret Hotel

Ma-i Si-keu-rit Ho-tel
7,3 288
ocen
7,3 10 1 288
Ma i Si keu rit Ho tel
powrót do forum serialu Ma-i Si-keu-rit Ho-tel

wciągnięta ^^

ocenił(a) serial na 9

No i stało się.
Mimo oglądania jednocześnie 3 innych dram lecących obecnie w koreańskiej TV (Blade man, Lovely girl i Plus nine boys - jakiś zbieg okoliczności w tytułach "man, girl, boys :P ), ta dramka mnie po prostu wciągnęła, jak na razie do 9 odcinka oglądam w całości, nic nie przewijam (co ostatnio jest standardem, ze względu na "polot" obecnych dram).
Tembr głosu głównego aktora - uroczy, co dodatkowo podwyższa walory dramki ^^

ocenił(a) serial na 7
moudmargolcia

Ja właśnie skończyłam, fajna drama. Jest tu dużo elementów które lubię w dramie najbardziej, czyli sporo zabawnych scen, wątki miłosne, przystojny aktor z sexownym głosem, główna bohaterka też ok, no i OST , który wyjątkowo bardzo mi się podobał w tej dramie. Dodatkowym plusem była zagadka której rozwiązania do końca nie byłam pewna na 100%, no i detektyw i jego "oczka" :D Niestety to ciągłe niezdecydowanie i lęk głównej bohaterki o ile był zrozumiały do pewnego momentu, to potem powodowały że naprawdę chciałam przewijać tą dramę. A ciągłe próby głównego bohatera by być z Nam Sang Hyo by potem rezygnować i tak dalej, w końcu doprowadziły mnie do zniechęcenia i i mocno zaważyło na ocenie tej dramy. O tej świrniętej reporterce nie chce mi się nawet pisać.

ocenił(a) serial na 9
urb22

Będzie trochę TEŻ.
Też już skończyłam. Dwa ostatnie odcinki to jakaś masakra, nie dało się tego oglądać. Do 14 odcinka było okej.
Tez zakochałam się w OST i słucham namiętnie cały czas już prawie do znudzenia :P
Też do końca nie wiedziałam kto zabijał. A "oczka" detektywa cały czas wywoływały uśmiech na mej twarzy :D
A główny aktor - dla mnie odkrycie ^^

ocenił(a) serial na 7
moudmargolcia

A jak tam wrażenia podczas oglądania Blade Man, Lovely girl i Plus nine boys?? O ile Plus nine boys naprawdę fajnie mi się oglądało, Blade man może być, to jakoś z Lovely girl w ogóle nie czuję chemii.

ocenił(a) serial na 9
urb22

Plus nine boys początek okej, ale potem już się nie dało oglądać, ale domęczyłam się do końca.
Blade Man utknęłam na 11 odcinku i nie mogę ruszyć dalej
A lovely boy to głównie oglądam dla Raina, ale też się dłuży...
chciałam dobrać się do serialu ... Farmer, obejrzałam part 1 odcinka i na razie skapitulowałam, zabieram się dalej za filmy, mój cel to 200 obejrzanych koreańskich filmów, jeszcze mniej niż 40 sztuk mi zostało :P

moudmargolcia

Jak mozna cos ogladac i przewijac :) Pierwsze slysze :) Jak mi sie cos podoba to ogladam, jak nie to nie ogladam:) , jest taki wybor przeciez:)

ocenił(a) serial na 9
Szybszy

ano można :P a nóż widelec, w jakimś momencie zaskoczy, a tak po za tym zawsze warto dać szanse, jak się nie załapie bakcyla do dalszego oglądania to sie już nie ogląda ^^Obecne odcinki dram rzadko jakoś sa do wytrzymania w całości, wiec pewne sceny sie przewija, zeby nie usnąć :P

moudmargolcia

Chyba , ze sie oglada po spiacemu:), a to w takim razie inna sprawa, zwracam honor :)

Szybszy

Faktycznie, szczegolnie koreanskie :) I te ich dramaciki w polowie dramy :)

ocenił(a) serial na 9
Szybszy

oj Ty oj Ty :P ja Ci dam po spiacemu ^^

moudmargolcia

Na przewijanie tez traci sie czas :)

moudmargolcia

Doradzicie gdzie najlepiej oglądać drame?? :)
Uwielbiam aktora grającego główną rolę i koniecznie muszę oglądnąć ^^

ocenił(a) serial na 9
Donia97

z polskimi napisami nie wiem, oglądam tylko z angielskimi napisami na gooddrama.net albo na myasiantv.se

moudmargolcia

Nawet lepiej, dziękuję Ci bardzo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones