PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30614}

MacGyver

7,3 38 832
oceny
7,3 10 1 38832
7,5 8
ocen krytyków
MacGyver
powrót do forum serialu MacGyver

Obiektywnie, wolę MacGyver'a

Hubert7671

MacGayver

Ruben_fw

Na zawsze MacGyver, stałem się takim fanem że muszę mieć wszystkie odcinki na DVD :)

Hubert7671

Miami Vice ;)
MacGyver za bardzo S-F ;)

użytkownik usunięty
Hubert7671

Zdecydowanie Miami Vice.MacGyver nie wytrzymał próby czasu.Próbowałem sobie nie dawno odswiezyc serial,ale nie dałem rady obejrzeć do końca.

Hubert7671

Ale Miami vice też dobre.

ocenił(a) serial na 10
Hubert7671

Oba seriale 10/10. Moje ulubione z lat 80-tych.

ocenił(a) serial na 8
Calvera81

Jeszcze Allo Allo, Magnum, Drużyna A, Gliniarz i prokurator. :) To sześć najlepszych seriali tamtych lat.

ocenił(a) serial na 10
Alex_Tyler

Też fajne, choć akurat Magnum słabo kojarzę. Oczywiście należy tu jeszcze dodać kapitalnego Robina z Sherwood :)

ocenił(a) serial na 9
Hubert7671

Mac bez dwóch zdań. Moja ulubiona serialowa postać. Może tylko porucznik Columbo jest ciut wyżej, ponieważ Folk ma bonus za wybitną kreację aktorską. W przypadku Andersona dyrektor castingu powinien dostać oskara za wybór ;) Miami Vice to świetny klimat, rewelacyjna muzyka, Phil Collins ;), ale jednak MacGyver wygrywa.

ocenił(a) serial na 10
Hubert7671

Zdecydowanie MacGyver, jeszcze dodałbym Drużynę A

Hubert7671

Oba, choć bardzo różne.


Hubert7671

Subiektywnie. Jeżeli to jest Twoja ocena, to jest ona subiektywna. Obiektywnie to wtedy gdy oceniasz coś, wydajesz osad będąc neutralnym. A nie da się ocenić filmu nie mając upodobań. Względnie obiektywny może być wynik tej powiedzmy "sondy", jeśli zbierze się tu wystarczająco odpowiedzi na Twoje pytanie.
Polecam nie używać słów, których znaczenie się nie zna.

ocenił(a) serial na 8
Hubert7671

Jedno i drugie :) Do tego Drużyna A , Detektyw Remington Steele ,Jak zdobywano Dziki Zachód

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones