PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99320}
7,8 258
ocen
7,8 10 1 258
Macross Plus
powrót do forum serialu Macross Plus

Wydać...

ocenił(a) serial na 9

Jeśli któreś z tych nowych wydawnictw anime obmyśla, co tu jeszcze wydać na dvd to polecam to.

Zrobiliście mnie w jajo z Cyber City, zrobiliście mnie z Ghost in the Shell 2, teraz byście mnie przynajmniej nie zrobili bo to kiedyś widziałem. Klasyk prawdziwy.

ocenił(a) serial na 7
Picu

Sądząc po liczbie głosów to jest "very unlikely", choć popieram, zwłaszcza wersję kinową obejrzałbym z przyjemnością.

ocenił(a) serial na 9
puzzle_maniak

mmm, to po to się wydaje na dvd, żeby ludzie mogli poznać :D Zanim nie wydano Cyber City Oedo miało tutaj 2 głosy. Więc nie ma się co tym kierować. No chyba, że średnią, która jest rewelacyjna.
Wystarczy wrzucić hasło 'film twórcy Cowboya Bebopa' albo 'lepsze niż Top Gun' a nie byłoby źle myślę. Ja pobiegłem do kiosku jak zobaczyłem "tak mógłby wyglądać Łowca Androidów w wersji anime" naciąłem się, ale i tak nie żałuje, że mam Cyber City. Więc wydawać!

ocenił(a) serial na 7
Picu

Znacie te imprezy w stylu maraton anime w Multikinie........... jejku, puścili by cos porządnego (no wiem niektóre rzeczy były w miare porządne) np. Cowboya, albo właśnie to bo nie widziałam!!!!! T.T gdzie mogę to obejrzeć...?

ocenił(a) serial na 9
sisi7

Nie wiem już gdzie można.. na C+ leciało lata temu - jakby ktoś uratował niech da znać.
A imprezek w Multikinie nie znam, ale gdyby mi dali stanowisko doboru to z pewnością bym wyświetlił wersje kinową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones