PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 414
ocen
8,1 10 1 34414
8,6 18
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

Sugerując się komentarzami i średnią oceną ,która jakiś czas temu wynosiła grubo ponad 8 postanowiłem obejrzeć ten serial. Ostrzegam wszystkich - jeśli po pierwszym sezonie nie poczuliście klimatu, to nie odnajdziecie go na dalszym etapie - ten serial snuje się bez końca - typowa obyczajówka o życiu ludzi pracujących w reklamie . Gra aktorska jest dobra, Ameryka lat 60tych rewelacyjnie odwzorowana - pojawiają się też takie ciekawostki jak zamach na JFK, ale ogólnie sam serial jest słaby i o niczym nie opowiada. Zdrady, problemy życia codziennego. Taka Moda na sukces :)

ocenił(a) serial na 10
drzewoid

Ciezko jest powiedziec co w tym serialu jest takiego magicznego. Wydaje mi sie, ze duzy wplyw ma to, co w zyciu przezyles. Nie mowie, ze to zle czy dobrze. Tylko takie odnosze wrazenie. Mam ku temu powody. Kilka dobrych lat temu zabralam sie za Mad Men dokladnie z tego samego powodu, co Ty ;) No i co...? Pierwszy sezon, a ja myslalam: "Boze, czy to sie kiedys rozkreci? Jak serial moze byc az taki deprymujacy?". Skonczylam pierwszy sezon i odlozylam go, uwazalam, ze jest beznadziejny i nie rozumialam wysokiej oceny. Po jakims roku badz tez dwoch latach - znowu sie do niego zabralam. Od momentu, w ktorym skonczylam, czyli od sezonu drugiego. No i mnie wciagnelo bez konca. Niektore odcinki ogladalam i myslalam - usmiechajac sie sama do siebie - "to bylo gienialne!". Rewelacyjnie zagrane, rewelacyjne ujecia. Duzo wstawek historycznych, wspaniale ciuchy! Postacie sa roznorodne, kazdy moze znalezc kogos, z kim moglby sie utozsamiac. Zreszta bohaterowie sa przedstawieni doglebnie przez wszystkie sezony. Zbyt wiele wesolych momentow nie bylo - nie ma co ukrywac. Ale jesli byly, to byly zabawne. ;) To jest dramat, nie ma tu wiec akcji rodem z Breaking Bad czy zagadek z Lost. ;) Nie kazdemu musi przypasc do gustu. Ja nie zaluje ani jednej minuty. Uwazam, ze jesli kogos interesuje ludzka psychika, to mozna wiele z tego serialu wyniesc.
Jesli masz ochote, to daj mu druga szanse. A jesli nie - to trudno. :) Moze po prostu nie jest w Twoim guscie. A i tak sie zdarza.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 3
burdzi

Masz racje - ten film nie trafił w mój gust, ale nie miałem na celu oczernianie go :) Chodziło raczej o ostrzeżenie osób, które szukają w filmach jakiejś akcji :) Na pewno w Mad Men-ie tego nie ma :) Jest to serial dla osób doceniających inne walory. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
drzewoid

Owszem, akcji niewiele, ale nie ona jest tutaj istotna. Poza tym jak już coś się trafia, tak jak scena z kosiarką, to czapki z głów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones