PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 414
ocen
8,1 10 1 34414
8,6 18
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

No i pięknie-uśmiech Dona na koniec. Kocham ten serial, szkoda ,że już koniec.

ocenił(a) serial na 10
daner5

Ja też kocham ten serial. Dołączył do grona najlepszych seriali przeze mnie oglądanych. Uważam, że to jeden z trzech najlepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały. Jest niesamowicie dopracowany, fantastycznie przedstawione lata 60-te. Świetne i charakterystyczne postacie, w scenariuszu nie ma idiotyzmów, wszystko do siebie pasuje i jest spójne. Wielka szkoda, że to koniec, ale jaki! Finał nie rozczarowuje, ale zachwyca. Lepiej kończyć z klasą. Ja już wiem, że pewnie niedługo zacznę oglądać Mad Mena od początku. Już dwa razy oglądałam całość, oczywiście bez ostatniego sezonu i za drugim razem zachwycał tak samo jak za pierwszym, albo i bardziej. Mad Men to absolutnie arcydzieło!

k_aro

A te dwa pozostałe najlepsze seriale to które? Pytam z czystej ciekawości

ocenił(a) serial na 10
daner5

Ciekawość nic złego, a poza tym sposób w jaki to napisałam, zachęca do zadania tego pytania :)

Friday Night Lights - mało popularny, chyba nie tylko w Polsce, Kayle Chandler świetnie tu gra, http://www.filmweb.pl/serial/Friday+Night+Lights-2006-334539 (nie umiem tu chyba wstawiać linków)

oraz Friends - uwielbiam ten serial, jest niesamowicie zabawny, bez względu na to ile razy oglądałam jakiś odcinek zawsze się śmieję, jest prześmieszny.

ocenił(a) serial na 10
k_aro

jak się okazuje linki robią się automatycznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones