PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 442
oceny
8,1 10 1 34442
8,5 19
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

3/10 wyklad reklamowy

ocenił(a) serial na 3

Najlepszy serial dramatyczny taki ostrzymał tytuł zobaczyłem ale mnie zachwycił.Oglądając ten serial miałem wrażenie ze oglądam wykład jak dobrze zrobic reklame i cule sie tak jak w szkole tak bym sluchal swojej profesorki jak dobrze sprzedac towar temat serialu poprostu mnie nie zaciekawił faceci ubrani w piekne stroje panowie swiat kobiety które ca wejsc to tego swiata moze tka było kiedys napewno tak było ale mi serial nie podoba 3/10

kinoman85

ani slowa nie zrozumailem z tego posta ;/

ocenił(a) serial na 3
slocik

Powiem ktotko serial mi sie nie podoba

ocenił(a) serial na 7
kinoman85

Trzeba było tak od razu...

kinoman85

Tak źle napisanej wypowiedzi to jeszcze nie czytałem, z translatora wychodzą logiczniejsze zdania. Radziłbym popracować językiem, a zwłaszcza nad interpunkcją.

gwlg

"popracować językiem" powiadasz?

Chyba powinno być NAD językiem, także radzę NAD tym popracować.

ocenił(a) serial na 10
kinoman85

O twoim autorytecie w dziedzinie filmów i krytyki mówi fakt, że nie potrafisz się wysłowić w najprostszych słowach, nie mówiąc już o jakiejkolwiek wyszukanej polszczyźnie. Wróć do Lostów. Też mi się podobał, ale i ignorant znajdzie w nim coś dla siebie.

ocenił(a) serial na 3
Alighieri

TO do mnie bo jak tak to ja Lostów nie oglądam.

ocenił(a) serial na 10
kinoman85

Oczywiście, że nie. Tam jest tyle dialogów, że po obejrzeniu nawet małpa się wysłowiła. Za wysoko Cię oceniłem, bo Zagubieni są akurat bardzo fajni.

ocenił(a) serial na 10
Alighieri

Jak dla mnie serial jest świetny - dobrze skrojone postacie, gęsty jak mgła klimat lat 60-tych i genialne, bardzo wiarygodne dialogi. Zdziwiłem się rok temu, że tak niznany w sumie serial dostał Złotego Globa, ale po obekjrzeniu [na razie] 1. serii widzę, że we wrześniowym Emmy też zgarnie sporo nagród. Teraz biorę się za Damages i Breaking Bad; mam nadzieję, że również się nie zawiodę. 9/10

ocenił(a) serial na 9
radek1029

Damages mi się spodobał, Breaking Bad bardzo powolna akcja jest, o ile tam można mówić o akcji - ja wymiękłam na 5 odcinku 2 sezonu, już nie dałam rady się z tym męczyć :>

ocenił(a) serial na 9
Filmwebowabiedronka

Serial wygląda na mega nudny a tak naprawdę jest strasznie wciągający!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones