PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 442
oceny
8,1 10 1 34442
8,5 19
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ mogą się znaleźć osoby w podobnej sytuacji do mojej. Drugi sezon Mad Mena ledwo wymęczyłem i dlatego przestałem go oglądać. Jako serial kompletnie przestał mnie interesować. Stał się po prostu uciążliwy i strasznie nudny, straciłem w niego wiarę(zdobywca tylu nagród,tyle dobrego naczytałem się o nim w Internecie a zawiódł trochę moje oczekiwania).
Ale w te wakacje, ponieważ nastąpiła przerwa w emisji większości seriali i miałem trochę wolnego czasu postanowiłem do niego wrócić.
Powiem tylko tyle 3 sezon zwala z nóg, dosłownie szczęka opada do samej ziemi. Serial w końcu się rozkręcił i przekonałem się do niego w 200%. Naprawdę namawiam wyrzyskich chętnych do oglądania, aby się nie zrażali i wytrwali do 3 sezonu a na pewno nie będą zawiedzeni. Serial potrzebował po prostu czasu, aby zbudować fantastyczne podwaliny dla dramatu jak szykuje się w dalszej części. Teraz zabieram się za sezon 4. Pozdrawiam wszystkich fanów.

ocenił(a) serial na 10
marass

mi się podobało od początku i ani jeden odc. niebt\ył nudny i nieciekawy dla mnie !!! super od 1 sezonu a w 3 najepszy odcinek to ten z kosiarką w biurze sterling cooer i przyjęcie u sterlinga gdzie Don poznaje Hiltona !!!

ocenił(a) serial na 9
marass

Mi akurat drugi sezon bardzo się podobał, ale przeżyłam podobny "kryzys" właśnie na początku trzeciej serii. W pierwszych odcinkach nie ma może fajerwerków i akcja rozwija się bardzo powoli (chociaż niektóre bardzo zyskują po kolejnym obejrzeniu i głębszym przemyśleniu), ale wszystko zostaje wynagrodzone drugą połową sezonu, która rzeczywiście zwala z nóg.
W czwartej serii tendencja jest zdecydowanie rosnąca - pierwszy odcinek był niezły, ale jest coraz lepiej, do tego stopnia, że czwarty mnie zachwycił i wzruszył. Bardzo mocny początek i mam nadzieję, że będzie tak aż do season finale.

ocenił(a) serial na 9
marass

mnie w trzecim sezonie wynudził romans dona z nauczycielką. totalnie zbędny wątek, który nic nie wniósł w akcję poza tym, że don dał wizytówkę bratu nauczycielki, co obiecuje jakieś (być może) ciekawe zwroty wraz z epileptykiem ;)
no i pozbycie się salvadora..bu! żałuję! trochę żal też chłopaków z firmy, którzy nie zostali zaproszeni do nowej spółki.
jedyna rzecz jaka mnie cieszy, to mniej betty na ekranie. bo fakt- jest śliczna i perfekcyjna, ale tak irytująca, że nie raz miałam ochotę uderzyć w monitor. Zdaję sobie sprawę, że taki był zamiar- pokazanie miss ameryka o małym rozumku, która gnuśnieje w domu przy dzieciach, kolacjach, drinkach i osiedlowych ploteczkach, ale jej infantylność...ech!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones