PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 414
ocen
8,1 10 1 34414
8,6 18
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

Nuda i strata czasu

ocenił(a) serial na 1

Nuda nuda i jeszcze raz nuda. W tym serialu absolutnie nic się nie dzieje. Żadnej akcji, żadnego suspensu, zwykła telenowela. Serial dobry dla widzów niewyrobionych chcących pozabijać czas. Każdemu kto ceni dobre kino stanowczo ten serial odradzam. Osobiście nie przyznałbym oceny wyższej niż 3/10. Całkowite nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 8
lwalesa

Dla mnie ten serial przy podejściu do każdego następnego sezonu budzi podobne odczucie, ale jak już wtopię się ten świat to nie mogę przejść do porządku dziennego, że skończyła się kolejna seria.
Ocena na 3 jest zbyt jednostronna, niska.
Dla mnie mocna 8 za kreacje, perfekcjonizm, klimat, muzykę.
Za ogólne wrażenie, dałbym więcej. Fabuła, nie jest porywająca, momentami może nawet nudna, ale ma swoje smaczki które rekompensują wszystko.
Polecam!

ocenił(a) serial na 9
tenszin

ostatnio odbyla sie dyskusja na forum radiowym gdzie krytycy zza oceanu zdecydowanie okreslili ten serial jako skierowany wyłacznie do waskiej grupy inteligentnych odbiorców

lwalesa

A widz "wyrobiony" co w tym czasie ogląda, że tak zapytam z ciekawości?

lwalesa

Nie miałem przyjemności oglądać tego serialu, ale od kiedy to suspens i akcja są wyznacznikiem dobrego kina?

ocenił(a) serial na 9
lwalesa

jest to trudne kino, nie dla wszystkich, dla mnie bomba...

lwalesa

Podaj jakies wartosciowe tytuły dla widzów, którzy cenia dobre kino...

ocenił(a) serial na 9
lwalesa

Chę­tnie sprawdziłbym co sam kolega ogląda, jako "wyrobiony, ceniący dobre kino widz", ale z jakiegoś powodu blokuje swoje oceny przed wglądem, jestem rozczarowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones