PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 414
ocen
8,1 10 1 34414
8,6 18
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

W związku z pustką jaka zaczyna mnie ogarniać wraz z ostatnimi odcinkami i przeczytaną gdzieś w sieci teorią jakoby MM skończył się porwaniem samolotu przez Dona i wyskoczeniem z niego (sprawdźcie sobie na Wikipedii historię Dan B. Coopera), jestem ciekawa o jakich innych teoriach zakończenia Wy słyszeliście, bądź po prostu jakie macie w tym względzie przeczucia, jakie zamknięcia wątków obstawiacie??

ocenił(a) serial na 10
hydrozagadka13

Też czytałam o teorii z DB Cooperem, ale jakoś mnie ona nie przekonuje. Jednak jest to szalenie ciekawa historia i myślę, że byłby z niej świetny film, chciałabym go obejrzeć. Sama nie mam jakiejś teorii dotyczącej Dona. Pojawia się też teoria, że miałaby on popełnić samobójstwo, jest to nawiązanie do czołówki serialu gdzie mężczyzna spada pomiędzy wieżowcami. Nie chciałabym takiego zakończenia. Po ostatnim odcinku wydaje mi się, że Don opuści McCann Erickson, świetnie było pokazane jak źle się tam czuł. Zawsze był tym jedynym i niepowtarzalnym Donem Draperem, a nagle okazuje się że takich Donów Draperów jest cała sala konferencyjna i nikt już nie czeka na jego show na spotkaniach. Może uda się on do Kalifornii. Ogólnie wszystko prowadzone jest w ten sposób, że każdy odcinek zaskakuje i trudno coś przewidzieć. Ciekawa jeszcze jestem czy to już koniec historii z Joan czy może jeszcze o niej coś w serialu usłyszymy. Czytałam jeszcze o teorii, w której Peggy ma wymyślić slogan dla Coca Coli, w tym akurat coś może być. Wydaje mi się, że Peggy stanie się takim żeńskim odpowiednikiem Dona, od początku serialu obserwujemy jej przemianę, a sposób w jaki wkroczyła do agencji McCann Erickson był fantastyczny i pokazywał, że jest nieustraszona i nadchodzi jej czas.

ocenił(a) serial na 8
hydrozagadka13

Ja cały czas mam wrażenie, że Don wyskoczy z okna drapacza chmur i będzie spadał jak w czołówce ;) Trochę już za późno, żeby przywrócić mu dawny splendor, więc może raczej pójdą w totalne rozczarowanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones