Mad Men
powrót do forum 5 sezonu

sezon 5

ocenił(a) serial na 9

niestety sezon 5 odbiega jakoscia od poprzednich chociaz jest calkiem ciekawy. Przez caly sezon tak naprawde najbardziej ciekawe postacie to Betty ktora robi sie po prostu zjadliwa no i boska az do przesady Megan. Oczywiscie bryluje Roger (Lsd motyw najlepszy w calym sezonie), Pete i Pryce daja niezle tlo. Sezon tak naprawde slaby, zakonczenie sezonu po prostu mdle do granic mozliwosci. Jak bedzie tak dalej to ogladalnosc spadnie momentalnie. Szkoda, po tym sezonie moja ocena serialu spadla gwaltownie. Mam wrazenie ze brakuje dobrego pomyslu na zmiany w serialu.

ocenił(a) serial na 9
dabram17

Dla mnie to zakończenie jest dobre. Spodziewałam się, że skoro to ostatni odcinek serii, to będą jakieś podsumowania, fajerwerki, rewelacje, a tu taka refleksja... filozoficznie i spokojnie. Dla mnie na plus. To jest chyba najlepsze w tym serialu, że nie przesadza z Wydarzeniami, choć miałby ku temu wiele okazji. Jest jak życie. Prawdziwe uniesienia i prawdziwe dramaty nie mogą się zdarzać w nim zbyt gęsto.
Ale zgadzam się, że w porównaniu z sezonem 3. i 4. ten jest inny i nie każdemu musi przypaść do gustu jego refleksyjny, powolny charakter.
Zobaczymy co dalej...

dabram17

Mnie się właśnie podobał - dużo się działo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones