PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209687}

Magic Teacher Negima!

Mahou Sensei Negima!
6,9 89
ocen
6,9 10 1 89
Mahou Sensei Negima
powrót do forum serialu Mahou Sensei Negima!

Niezła komedia ^^

ocenił(a) serial na 7

Lubię to anime ^^ Fabuła mi się podoba, miałam przy oglądaniu tego dużo śmiechu no i animacja mi odpowiada :D
Moja ulubione postacie to Chachamaru i Evangeline :D I oczywiście Negi-kun XD

ocenił(a) serial na 10
Annemon

Moimi ulubionymi charami sa Kamo-kun i Honya-chan chociaz anime bardzo mi sie podoba to manga wciagnela mnie bardziej... no i jeszcze teraz wyszla wersja grupy neo... zobaczymy, zobaczymy 1sze 2 epy sa fajne.... fabula sie jak narazie tylko dynamika rozni ale ma sie to zmienic. polecam

ocenił(a) serial na 7
Annemon

Na pierwszy rzut oka ładne rysunki ale niestety jeszcze nie zapoznałam się bliżej z tym serialem. To nawiązuje trochę do Harrego Poterra, nie?

ocenił(a) serial na 9
Annemon

To zacznę od tego, że z Harrym Potterem to się bardzo mija, ale jeżeli chodzi o te anime to pod względem komedii to początkowo można powiedzieć, że robi bardzo dobre wrażenie. Potem już takiego szału nie odczułem, ale było nieźle. Dużo akcji związanych z magią i jakby to powiedzieć ogromny harem, ale dobrze że ogólnie z tego całego haremu wybijają się tylko ze 3 osoby. To chyba drugie anime z tak dużym haremem z jakim miałem do czynienia, ale i tak ogląda się dosyć fajnie. Fabuła całkiem fajna, a końcowy wątek dramatyczny przebija chyba wszystko. To jest najlepsze co mi się podobało, ale jak patrze na ostatnią scenę akcji to troszeczkę się rozczarowałem (chodzi mi o to jak to wyglądało). Przynajmniej było przy tej scenie trochę ubawu. Tak więc ogólnie produkcja jak dla mnie całkiem dobra. Dam 9/10. Jeżeli chodzi o postać jaka najbardziej mi się podobała z tego anime to: Nodoka Miyazaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones