PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 074
oceny
3,8 10 1 11074
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

Oni nigdy nie gadają o kasie. Bez znaczenia czy przychodzi do nich biedak czy bogacz to i tak zawsze Malanowski wezmie tą sprawę bez wahania i rozmowy dotyczącej finansów.
Musi im się nieźle powodzić jeśli Tomek kupuję sobie w jednym odcinku auto za 150 kafli.

ejpezet

Raz był taki moment gdy kilku prostytutkom skradziono 10 tys. zł, przyszły do Malanowskiego w tej sprawie i spytały się go o koszty a on zapewnił je że będą musiały zapłacić nieporównywalnie mniejszą kwotę niż im skradziono...

ejpezet

To ile w końcu bierze za sprawę? Bo mam dla niego zlecenie i interesuje mnie jak wypada przy cenach innych agencji detektywistycznych

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_mistrz

Niestety nie :( Dalej nie dostałem informacji gdzie jest to biuro Malanowskiego w Warszawie ani ile bierze za sprawę. Może przynajmniej dalibyście jakiś kontakt do Marka, Ani lub Tomka, Magdy jak już nie macie do Bronisława!

Gibon1991

A ile jesteś w stanie zapłacić ? Bo co prawda adresu do Malanowskiego nie mam, ale mogę zająć się sprawą na własną rękę jak dobrze zapłacisz...

SzymonS1

Każde pieniądze, ale wolałbym usługi Bronisława Malanowskiego który rozwiąże każdą sprawę.

Gibon1991

Rozumiem cię, ale widzisz że kontakt do Bronisława Malanowskiego nie jest łatwy, więc jeśli wyrazisz taką chęć mogę zająć się tym osobiście ?

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Widzę, że konkurencja Malanowskiemu rośnie. :P

Tynka19

Jak najbardziej tak, polecam swoje usługi, jak coś to pisz, drogo nie policzę...

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Jednak nie skorzystam. :|

Tynka19

Dlaczego ?

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Nie mam potrzeby. wizytówkę dostanę?

Tynka19

Musiałabyś podać adres to bym wysłał, inaczej będzie ciężko..

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Tutaj proszę wstawić swoją wizytówkę inaczej zapominam o transakcji XD

Tynka19

Chętnie bym wstawił, ale boję się że Malanowski zgłosi naruszenie że reklamuję się na jego własnym forum, i co wtedy będzie..
?

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Nie zgłosi, za stary na internety.

Tynka19

No co ty ? Nie widziałaś w serialu jak często przegląda internet ?

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Ale nie filmweb. UWIERZ MI!!!

Tynka19

A skąd wiesz ? Masz na to jakieś dowody ?

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Rezygnuję.

Tynka19

Nie..

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Tak. Ogłaszam, że zakańczam naszą współpracę. A mogłam być detektywem. Ale nikt nie spytał. Eh. DO WIDZENIA.

Tynka19

To ja miałem być detektywem a ty klientką !

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

Ale już nie będę. NIE, NIE, NIE.

Tynka19

Jak się zdecydujesz w ciągu najbliższych 15 minut to dostaniesz specjalny 50% rabat...

ocenił(a) serial na 9
SzymonS1

UPS. Minęło dużo czasu..

ocenił(a) serial na 4
Tynka19

Mi trzeba wyśledzić kogoś hehe

ocenił(a) serial na 9
Bogdan4674

Kogo, jak, gdzie, kiedy, z kim, o której godzinie?

ocenił(a) serial na 4
Tynka19

ale to masz kontakt do Malanowskiego, czy nie ? XD

ocenił(a) serial na 9
Bogdan4674

to mój wuj.

ocenił(a) serial na 4
Tynka19

aha to daj numer, bo mam do nich sprawę hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones