PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498636}
3,8 11 072
oceny
3,8 10 1 11072
Malanowski & Partnerzy
powrót do forum serialu Malanowski & Partnerzy

Jak widze tego Cieślaka starego z paskudnym ryjem i ta ich pożal się Boże czołówka i napis detektywi w akcji
to chce mi się śmiać i stoją jak 3 ofermy i udają wielkich detektywów a pojecia o tym nie mają , serial za 5 zł

ocenił(a) serial na 10
matthiashues891

sam jesteś gówno, jak nie lubisz MiP to nie oglądaj !!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 1
alexandrax123

ile masz lat dziecko 12 ? zamknij jape

ocenił(a) serial na 10
matthiashues891

spadaj :)

ocenił(a) serial na 1
alexandrax123

sama spadaj

ocenił(a) serial na 10
matthiashues891

Przestań ogladać J, Bibera to może rozumu nabierzesz.Malanowski i P, nie jest na faktach, wielu spraw prywatni detektywi nie mogą prowadzić, np sprawy gwałtu, to może tylko policja, serial ciekawy i wciąga.

ocenił(a) serial na 1
Luxman

Jak TY lubisz Biebera i Malanowki i Frajerzy to Twoj problem , widocznie nie masz rozumu skoro dajesz temu 10

ocenił(a) serial na 4
matthiashues891

Ja lubię Malanowskiego, ale nie lubie Biebera, wiec też nie mam rozumu? lol

matthiashues891

Jak chcesz się dowartościować to rusz tą leniwą dupę i zrób coś ze sobą, a nie marnuj czasu na poniżaniu się zaśmiecając forum. Myślisz że poniżając innych jesteś lepszy? Jesteś żałosny. Tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 1
uwieziona

ja nikogo nie poniżnam , tylko wyraziłem swoją opinie na temat tego serialowego shitu , wy atakujecie bo przecież to wasz serialik hahaha

matthiashues891

Nie chodzi tu o żaden film, serial, serialik czy filmik, ale masz zbyt nonszalanckie podejście, żeby to zrozumieć. Poza tym nie przyszło Ci do głowy, że skoro tyle osób reaguje w podobny, negatywny sposób na to co napisałeś,. to statystycznie nie jest możliwe, żeby każdej z Nich chodziło o to samo, co tak na prawdę jest głównie twoim wymysłem na poczet pozbycia się złego samopoczucia, bo podświadomie wiesz, że pieprzysz głupoty, bo boisz się spojrzeć w lustro bez kłamstw. Powinszować.

uwieziona

O rany ale macie problem........każdy ma swoje zdanie na temat każdego serialu jaki wyprodukowano. Malanowski nie musi sie wszystkim podobać i nie sądzę żeby Panu Cieślakowi na tym zależało. Osobiście zdarza mi sie czasem obejrzeć któryś odcinek i uważam że gdyby zrobili z tego serial policyjny to byłoby lepiej. Pana Cieślaka może nie uwielbiam ale podziwiam bo większość piszących tutaj te swoje nienawistne teksty to ludzie którzy zwyczajnie czegoś komuś zazdroszczą. Pan Cieślak mimo to że nie jest zawodowym aktorem gra lepiej niż niejeden tzw aktor profesjonalny.

matthiashues891

Ten serial nie może być zbyt dobry, skoro do każdego odcinka biorą ludzi z ulicy jako aktorów. Ale na tle tych głupich paradokumentalnych gówień (typu Dlaczego Ja? Trudne Sprawy), gdzie też aktorów ciągną z ulicy, to Malanowski jeszcze daje radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones