PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770169}
7,3 27 138
ocen
7,3 10 1 27138
7,6 9
ocen krytyków
Maniac
powrót do forum serialu Maniac

Najwięksi wygrani tego serialu. Jeden i drugi kradną każdą scenę w jakiej się znajdą ! Na duże brawa zasługują też Sally Field i Sonoya Mizuno. Ogólnie aktorstwo w tym serialu to mistrzostwo !

ocenił(a) serial na 9
COLEWORLD_type

A dla mnie zdecydowanie najlepsza była Emma Stone

ocenił(a) serial na 9
luki138

Była świetna ale troszkę zapożycza od poprzednich postaci, które grała. Jonah pokazał coś całkowicie nowego, jak również Theroux. Dlatego zrobili na mnie największe wrażenie. Każdy ma swój gust ;).

ocenił(a) serial na 9
COLEWORLD_type

Dla mnie najlepsza Sonoya :)

ocenił(a) serial na 8
COLEWORLD_type

W pełni się zgadzam! Emma Stone też na mnie duże wrażenie zrobiła, w sumie pierwszy raz. Fajnie, że aktorzy mieli szerokie pole do popisu zważywszy na różnorodność scen - i świetni byli za każdym razem.

ocenił(a) serial na 7
COLEWORLD_type

Moim zdaniem wybitnie zagrał Billy Magnussen i wyczuwam w nim ogromny potencjał i wielką karierę.

COLEWORLD_type

Całą obsada świetna. Najważniejsze jednak że Hill i Stone podołali bo na tej dwójce się wszystko opierało. Początek serialu może i sie powoli rozkręca(mi to nie przeszkadza) ale dla samej obsady warto obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 7
COLEWORLD_type

Podzielam Jonah i Justin zagrali role życia, nie spodziewałem się aż tak dobrego aktorstwa po nich, trochę zamienili się rolami Theroux zagrał postać konediową a Hill bardziej tragiczna. Emma Stone oczywiście święta i zawsze urocza newet jak gra znowu zlosnice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones