PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120169}
6,2 395
ocen
6,2 10 1 395
Mansfield Park
powrót do forum serialu Mansfield Park

nie to jakas parodia- chyba w całej Anglii i okolicach nie było brzydszych aktorów???

pinks

Anglicy sa zmutowani, tacy aktorzy to ich specjalnosc. Jednak zawsze zastanawia mnie co kierowalo producentami przy wyborze tych a nie innych. W tym filmie wszyscy drugoplanowi sa ladniejsi. Podobnie w "Perswazjach" BBC

pinks

a przyjrzales sie kiedys portretom 'z epoki'? tak wlasnie powinna wygladac skromna, nieladna uboga krewna... na zdjeciu 'slubnym' wyglada tak, jakby zeszla wprost z takiego stylowego malowidla :)

chociaz nie przecze - tej Fanny z 1999 roku przygladam sie z wieksza przyjemnoscia :D

dk1

A czy w rzeczywistości wszyscy ludzie są piękni, szczupli i idealni? Było by lepiej, gdyby większość aktorów była przeciętna z wyglądu, niektórzy wręcz autentycznie brzydcy. Filmy były by bardziej realistyczne.

użytkownik usunięty
BloodyMa

tak, masz rację...ale nie oglądałoby się ich tak przyjemnie;)

ocenił(a) serial na 3

popieram w 100%. Po co nam jeszcze oglądać filmy z ludźmi "niezbyt" urodziwymi, a jak już ktoś chce realizm, to przecież ma go na co dzień. J oglądając filmu chcę się trochę oderwać od szarej rzeczywistości, a nie oglądać ją też na filmie...

lookhim

W sumie racja :D jakby obsadzili dobrze aktorów, może i by mnie wciągnął ten film :P

ocenił(a) serial na 8
Natalie_9711

Ależ aktorzy byli dobrze obsadzeni. Sęk w tym, że nie wyglądają jak Brad Pitt i Heidi Klum. Grają jednak bardzo dobrze. Uważam, że aktorka grająca Fanny była całkiem ładna, dokładnie tak jak mówi o niej panna Crawford "dość piękna". A Edmund - patrzmy na szklankę do połowy pełną: może na castingu byli jeszcze brzydsi...

littlelotte52996

I smell a real fan of Miss Austen's work :) Littlelotte, marry me ;)

Ludzie, sama Austen pisze, że Fanny nie byla jakaś tam szczególnie ładna. No z Edmundem to może trochę inna sprawa, bo On miał być przystojny. ale cóż, gusta bywają różne ;)

pinks

Uroda aktorów stanowić może pewien problem, jednak dużo ważniejsze, moim zdaniem są umiejętności aktorski. Tak fatalnej Fanny Price świat nie widział!!!! Oglądając tą wersje miałam wrażenie, że Fanny jest upośledzona intelektualnie. Kto dał tej dziewczynie rolę??!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones