PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744868}

Marcella

7,1 8 674
oceny
7,1 10 1 8674
Marcella
powrót do forum serialu Marcella

Lipa

ocenił(a) serial na 5

Bardzo rozczarował mnie ten serial. Przerysowana rola Marcelli (albo raczej gra aktorki). Po jakichś trzech odcinkach nie mogłam już znieść jej monotonnie cierpietnej i przerażonej miny. Nie mogłam też znieść Henriego, który silił się na dramatyzm tak bardzo, że czekałam kiedy na czole pojawia się krople potu. No a fabuła? Pokomplikowana na siłę, a wyjaśnienie ilości morderstw naciągane i w gruncie rzeczy banalne. Podrzucanie po drodze fałszywych podejrzanych w ilości hurtowej żenujące wręcz, ilość tandety w postaci intensywnie myślacej cała noc policjantki i nagle wpadajacej na odpowiedź nie wiadomo właściwie na jakiej podstawie irytujące no i schemat... Rodem z serialu "policjantki i Policjanci". No lipa no.

ocenił(a) serial na 9
rozowaswinkapigi

ukrycie morderstwa w serii to nie nowy pomysł. Niedawno oglądałam ABC.. Agaty Christi z Dawidem Suchet. To robota mistrzowska, a Marcella to taki wyrób czeladnika.

ocenił(a) serial na 10
rozowaswinkapigi

No tak to jest jak sie podchodzi do filmow jak robot i analizuje realnosc zamiast wczuc sie i odczuwac , ale do tego trzeba umiec cokolwiek czuc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones