PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648375}

Marco Polo

7,5 13 484
oceny
7,5 10 1 13484
Marco Polo
powrót do forum serialu Marco Polo

Wspaniała wiadomość

ocenił(a) serial na 10

Michelle Yeoh dołącza do Marco Polo, dzisiaj wyczytałem. Coś pięknego, niedość że Olivia Cheng pokazała już klasę w pierwszym sezonie to teraz pojawi się jeszcze wspaniała Yeoh. Już nie mogę się doczekać.

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Też się bardzo cieszę bo jo od dekad uwielbiam.Pojawiła się w 1 odcinku 2 sezonu i nie wierzyłem że ją tam widzę bo wcześniej o nie wiedziałem że dołącza do obsady.Miłe zaskoczenie, i jak zawsze scenę z nią ogląda się super.W ogóle ten serial bardzo dobrze się ogląda,Uwielbiam takie azjatyckie klimaty,te historie,architekturę,stroje,inna kultura i oczywiśie piękne Azjatki:) .Szkoda ,że serial niedoceniony przez szersze grono,ale to pewnie też przez to ,iż słabo promowany.

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

Krytykom się nie spodobał i tyle, nie wiem czy jest słabo promowany, raczej nie gorzej niż inne seriale z tej stacji, może w Ameryce nie ma zapotrzebowania na rozrywkę poszerzoną o ukazanie obcej kultury i obyczajów. Też bardzo podobało mi się pokazanie całej ceremonii "porwania" branki i zaślubin.

ocenił(a) serial na 4
romek_krakow

Ja tez uwielbiam te azjatyckosc i oczywiscie zaangazowanie Yeoh tam, co zdecydowanie w moich oczach i pewnie jej fanow podnioslo ten dziwny w sumie serial...
Balam sie, ze jak zwykle ja zabija i wszystko szlo w tym kierunku...
Ale moze ja zobaczymy jeszcze w 3s...
Scena w sali treningowej z dawnym ukochanym przpeiekna. Nie musiala walczyc ani kaskaderowac, zeby wyszlo cos swietnego. W tej scenie, jak w zadnym innym filmie wiadac, ze ona ma za soba kariere taneczna, baletowa, a nie sztuki walki...
Piekne moim zdaniem nawiazanie do tego co naprawde ta aktorka w zyciu potrafila robic i to tak pod koniec koariery jako specyficzny uklon w jej strone...
Dla mnie w tym serialu jest ona jakby kontynuacja postaci Shu Lien, szczegolnie, ze druga czesc Tygrysa, takze wyrpdukowana przez te stacje jest dziwaczna... Niby ok, ale jednak nie ma tej atmosfery oryginalu i na wskros jednak zachodnie z wydawaniem sie przez zachod jak chinskosc wyglada... Z oryginalu ksiazkowego wzieli tylko zamiane dzieci i to wszystko, a naprawde mogli to swietnie zekranizowac...
Dlatego tutaj, w tym serialu jakby cieplejszym okiem patrze na te postac i uwazam ja za kontynuacje tamtej...
Ale z jednym przegieli... Ten upadek z wiezy... No nie, ona by tego nie przezyla... I nie od zadrapania strzala, zadrapania, nie postrzalu heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones