PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648375}

Marco Polo

7,5 13 484
oceny
7,5 10 1 13484
Marco Polo
powrót do forum serialu Marco Polo

tylko ten ślepy gość.... litości jest najbardziej irytującą i nierealną postacią jaką kiedykolwiek widziałem w jakimkolwiek serialu. wiem, że niewidomi potrafią innymi zmysłami nadrabiać częściowo brak wzroku, wiem, że to serial z pogranicza fantasy, ale są (?) jakieś granice.

ocenił(a) serial na 10
fcmarcin

A ja własnie bardzo lubię 1000 oczu. On jest jednym z przykładów na to aby nie brać tego serialu całkowicie serio, jako prawdy historycznej.

fcmarcin

Świadczy to o Twojej braku wiedzy i ignorancji w temacie percepcji ludzi, którzy mają ograniczoną percepcje... Natomiast co do ślepy.. to tępy jesteś, dokładnie odbija, no nie?

crissso

po pierwsze niekulturalnie, po drugie slaba polszczyzna, bo trzecie nieelokwentnie.
Ze wzgledu da styl pisania piecioklasisty, nie potrafie do konca zrozumiec co masz na mysli....
Zwlaszcza fragment zdania "to tępy jesteś, dokładnie odbija, no nie" jest chyba nie do konca przemyslany, co?
Jakim Ty jestes specjalista w tej dziedzinie? Na czym opierasz swoja wiedze na ten temat?

Wiem... wiem... pewnie za tepy jestem ;p

ocenił(a) serial na 8
fcmarcin

To połączenie Chucka Norrisa z Brucem Lee. Chociaż podobało mi się jak zagrał aktor Tom Wu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones