Marseille
powrót do forum 1 sezonu

Ogólnie fajnie oglądało mi się ten serial, nie był jakiś szczególnie odkrywczy, ale oglądało się dobrze - aż do ostatniego odcinka. Kompletnie nie potrafię zrozumieć, dlaczego Taro zdobył nagle taką przewagę - rozumiem, że ludzie współczuli mu z powodu "wypadku" żony, ale żeby aż tak? I dlaczego kompletnie nie zaszkodziły mu zdjęcia Freda, kupującego narkotyki? Przecież przyznał się publicznie do tego, że bierze - nie powinna wybuchnąć z tego większa afera? Poza tym - dlaczego wszyscy nagle uznali, że Lucas przegrał z kretesem, przecież podczas debaty nie zrobił niczego głupiego, to już zagranie Taro wyglądało jak dla mnie bardziej desperacko. Rozumiem, żeby Lucas coś palnął, albo gdyby Taro wyciągnął coś na niego - ale Lucas dobrze się zachował, widać było, że przejął się wypadkiem żony mera, powiedział, że mu przykro i kontynuował wywiad - co innego miał zrobić? Dlaczego więc nagle mafioso, który władował w Lucasa dużo pieniędzy ot tak uznał, że ten już nie ma szans i że przestaje go wspierać? I czy Lucas chciał powiedzieć na wizji, że Taro jest jego ojcem? Wtedy, kiedy Taro mu przerwał i uciekł ze studia?
Może drugi sezon coś mi rozjaśni, bo na razie jakieś takie mało logiczne mi się to wszystko wydaje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones