PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108864}

Martwa strefa

The Dead Zone
7,5 973
oceny
7,5 10 1 973
Martwa strefa
powrót do forum serialu Martwa strefa

Bardzo dobry serial, trzymajacy w napieciu. W kazdym odcinku jest rozwiazywana jakas nowa zagadka z nieoczekiwanym zakonczeniem. Wiecej takich seriali!!! Czekam na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 9
Korczi

jestem aktualnie na poczatku trzeciej serii, wiec jeszcze troche przede mna :D mam tylko nadzieje, ze glowna fabula sie za bardzo nie rozwlecze :)

ocenił(a) serial na 8
Korczi

Serial naprawde dobry. Jestem na 5 tym sezonie (tyle ze one sa troche krotsze niz zazwyczaj w przypadku serialu). Serial nie nudzi sie bo kazdy odcinek to zazwyczaj niezalezna historia ale oczywiscie pewne watki przewijaja sie dluzej. Gatunek to kryminalno- obyczajowy z malutkim dodatkiem sciencie fiction (bohater poprzez dotyk widzi przeszle lub przyszle wydarzenia). Goraco polecam

ocenił(a) serial na 10
paolaz

sporo seriali ma teraz krótsze serie, popatrz na Soprano npaprzykład, albo na 3 ostatnie zapowiedziane sezony LOSTA

ocenił(a) serial na 10
Korczi

ja obejrzałem do tej pory 3 pełne sezony bardzo dobry serial szkoda że skończyli na 6 sezonach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones