Martwa strefa
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6

ocenił(a) serial na 9

Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek 6 sezonu. Jaka masakra. Trochę naciągane (może trochę bardziej niż trochę) ale jest lekki WTF. Mam nadzieję, że jednak zdecydują się na kolejny sezon bo póki co nic o tym nie wiadomo. Ogólnie spisek goni spisek i jest fajnie :D

ocenił(a) serial na 10
Qrchac

mam nadzieje, że w 6 sezonie jest mowa coś o armagedonie, który w sezonach 1-4 był zajefajnym głównym wątkiem serialu ???. . skończyłem właśnei oglądać sezon 5 i musze powiedzieć, że to jakaś porażka :/ od czasu kiedy Johny pozbył się laski (nie dziewczyny :p) z serialu zrobił się badziew :/ szkoda, że tak kiepski scenariusz tego 5 sezonu :/ mogli by popracować nad tym lepiej

ocenił(a) serial na 8
Atol

Szósty sezon to też badziew niestety. Odcinki nieciekawe. Niestety jako że to ostatni sezon też sie nic nie wyjaśniło z nim i Sarą. Po prostu niedokończony. Nie lubię tego.

ocenił(a) serial na 6
Askol

Tak, nie dość że odeszła połowa głównych bohaterów to jeszcze mimo że wyglądało na to, że w końcu sprawa Armagedonu została zamknięta i nie pojawiała się przez cały sezon, to oczywiście w dwóch ostatnich odcinkach musieli do tego wrócić i jeszcze zostawić wątek nierozwiązany.

Ogólnie pierwsze sezony były niezłe, ale serial jako całość zdecydowanie przeciągnięty, powinni go zakończyć jeden albo dwa sezony wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones