PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645696}

Masters of Sex

7,4 13 822
oceny
7,4 10 1 13822
6,0 3
oceny krytyków
Masters of Sex
powrót do forum serialu Masters of Sex

S03E01 - opinie

ocenił(a) serial na 6

Osobiście czuję początkiem nowego sezonu rozczarowana.
Tess wyrosła zadziwiająco szybko i mam nadzieję,że nie zacznie walczyć z matką i ciotka o względy Billa, bo tego bym nie zniosła. Poza tym Masters jako nieszczęśliwy dzieciak, który przenosi swoje frustracje na własnego syna jest bardzo oczywistym wątkiem i mam nadzieję,że poprowadzą go mniej łopatologicznie niż drugosezonowe zmagania z bratem.

Gini pewnie ciąże usunie wnioskując, że w biografii badaczki nie ma nic na temat 3 dziecka.

Scena nad jeziorem z wyrzucanym manuskryptem była słaba, Virginia jako matka martwiąca się o syna przesadnie irytująca.

Na plus aktorstwo, bo nawet tam, gdzie scenariusz niedomaga tam wkracza Sheen, który balansuje na cienkiej granicy, ale potrafi z Mastersa, którego obiektywnie ciężko jest lubić wykreować kogoś niesamowicie ciekawego, faceta z problemami, któremu się kibicuje.

Póki co najciekawsza jest Libby, ale boje się o nią. Bo raz scenarzyści kreują ją na dobrą kobietę, raz na zagubione dziewczątko ,raz na białą paniusię, która poniża czarnoskórą służącą, a teraz sugerują jakieś głębsze uczucia do Gini ? Mam wrażenie, że Libby jest wypadkową kilku koncepcji i w sumie jest dla mnie najbardziej niespójną bohaterką.
Brakuje mi ogromnie profesora i jego żony. Bo póki co, poza głównym duetem nie widać żadnych ciekawych postaci tła. Dzieci Virginii jakoś ani mnie ziębią ani grzeją...

A jakie są Wasze opinie na temat premiery nowego sezonu ?

Kayako_

Libby nie jest postacią skończoną, ona non stop ewoluuje i stara się dostosować do sytuacji w której się znalazła. Jak dla mnie to by było bez sensu, gdyby jej wątek z rasizmem polegał tylko na tym, że nic ją to nie nauczyło. Co do wydarzeń z premiery to wydaje mi się, że przyzwolenie na życie w trójkącie z kochanką męża nawet w dzisiejszych czasach wydaje się czymś dziwnym. Oglądałam ostatnio dokumentalny serial o latach 60., w USA to był naprawdę pogmatwany i niestabilny czas, więc mnie te ciągłe przemiany Libby wcale nie dziwią.

Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc "głębsze uczucia do Gini". Jeśli mówisz o pocałunku to dla mnie to był eksperyment, może chciała się z nią porównać albo sprawdzić, co w niej widzi jej mąż. Gdyby to był współczesny serial to chciałabym, żeby w tym momencie puścili "I guess I thought you had the flavour"

ocenił(a) serial na 8
kosovitz

Plusik za nawiązanie do Placebo :)

ocenił(a) serial na 8
smolki5

Gdzie obejrzeliście pierwszy odcinek? Nie mogę nigdzie go znaleźć, drugi i trzeci są, ale pierwszego nie ma.

ocenił(a) serial na 7
airlight

Pierwszy odcinek znajdziesz na Kinomanie :)

ocenił(a) serial na 8
Parfum

Dzięki za odpowiedź. Akurat kilka minut po napisaniu pytania znalazłam go online, ale pod innym adresem od polecanego przez Ciebie;)

smolki5

Dziękuję ;)

Kayako_

Hmmm, jak dla mnie dziwny ten odcinek. Liczyłam chyba na rozwinięcie wątku Libby z jej czarnoskórym kochankiem. Wielkie BUM, że ona w końcu się postawi, pokaże pazurki. A tutaj widzę 3 dziecko (bo to chyba ich, prawda), dalej wielki uśmiech, mimo świadomości, że dokorek ma ją gdzieś. Wiem, że przemawia przez nią chęć posiadania rodziny, żeby dzieci miały ojca, bierze leki, nie śpi itd. ale jakoś mnie to nie przekonuje. Liczę, że później nastąpi ten wcześniej wspomniany bunt (jestem po 1 odcinku). Trochę brakuje mi doktorka Langhama, a Tessa wnerwia mnie niemiłosiernie. Ale zobaczymy, co dalej :)

karororo

Też mnie Tessa na początku wnerwiała, ale po kolejnych odcinkach mi przeszło i teraz jest mi jej żal.
Według imdb doktor Langham ma być w 7, 8 i 9 odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones