PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645696}

Masters of Sex

7,4 13 822
oceny
7,4 10 1 13822
6,0 3
oceny krytyków
Masters of Sex
powrót do forum serialu Masters of Sex

naczytalem sie rewelacyjnych opisow zachwalajacych MoS lecz ja nie widze w tym filmie zadnego
potencjalu .Zwyczajna bez polotu opowiesc o flustracjach sexualnych i milosnych w tle pseudo
naukowych uniesien

ocenił(a) serial na 8
pharaoh1

Wróć do Alternatyw oraz Świata wg Bundych. Tam jest polot i potencjał

ocenił(a) serial na 5
grzegorz_danielak

widze ze Cie ponioslo do tego stopnia ze zaczales przegladac moj profil :) Sorry ale ja nie widze niczego ciekawego w podgladaniu parzacych sie ludzi czy tez rozkladaniu orgazmu na czynniki pierwsze .Jesli przychodza mi takie mysli do glowy to juz wole przelaczyc na redtuba :) Wiem ze splycam ten serial lecz majac dobra wole ciezko mi sie do tego wszystkiego przekonac

ocenił(a) serial na 8
pharaoh1

Co masz na mysli pisząc "pseudo naukowych uniesien"? mam nadzieje, że jestes swiadomy iż serial ten jest oparty na prawdziwych wydarzeniach

ocenił(a) serial na 5
gemmatribbiani

Potrafisz powiedziec co wynalezli ci naukowcy ? Dobrze sie bawia na koszt podatnika

ocenił(a) serial na 8
pharaoh1

To dzięki nim seks przestał być tematem wstydliwym trafił na łamy gazet i do telewizji. " Przed nimi" nawet ginekolodzy interesowali się głównie ciążą i porodem, nie tym, jak doszło do poczęcia; a edukacja seksualna nie istniała, antykoncepcja była zakazana dla osób niezamężnych, a geje musieli ukrywać swoją orientację seksualną.

ocenił(a) serial na 5
gemmatribbiani

Czyli ze odkryl nowa jakosc (prawie jak ruski na strychu u niemca ) aktu prokreacji sprowadzajac go do czystej przyjemnosci innymi slowy rozpowszechnil burdelowe podejscie do tematu naprawde iscie wiekopomne odkrycie . Twierdzisz wiec ze dzieki temu panu nie musze sie juz wstydzic przelatujac po kilka panienek w miesiacu ? Jestem mu dozgonnie wdzieczny ze dziewczeta sa dzis tak wyedukowane ze majtek juz nie zakladaja no i ze jak mi sie zechce experymentowac to moge do samichidu i geja zaprosic nie dbam o to bo medycyna podsuwa mi narzedzia ktorych uzywam nie bedac w zwiazku malzenskim. To juz ludzkosc przerabiala nie raz nie dwa poczytaj sobie ksiazki historyczne jak bylo na swiecie i jak takie cywilizacje szybko upadaly bo jedyna norma byl szeroko pojety hedonizm . Oczywiscie to wszystko przejaskrawienie ktore moze otworzy ci oczy na problem ludzkiej sexualnosci ktora obecnie przerabiamy na dziko dzieki wszelakim swobodom :) zanim cos napiszesz wiedz ze nie jestem katolickim oszolomem ba nie identyfikuje sie z zadnym nurtembreligijnym

ocenił(a) serial na 10
pharaoh1

nie rozumiesz trochę tego serialu.. wiem, że jest to serial przede wszystkim o seksie, ale wplątane są w to przeróżne wątki, chociażby wątek Virginii jako samotnej matki w 50. latach XX wieku albo orientacji seksualnej i samego seksu jako tematy tabu. Tu chodzi przede wszystkim o to, że były takie badania i że one jednak coś dały, bo już w pierwszych dwóch odcinkach było dlaczego kobiety udają orgazm, badają jak poprawić przyjemność jak największą dla obu stron, bo zazwyczaj to jest tak, że to faceci zaspokajają siebie, a kobiety mają gdzieś. Jest to owszem prowokacyjny serial, ale dla ludzi inteligentnych i skupiających się bardziej na naukowym jego sensie, a nie tylko na samym akcie seksualnym. Niestety niezbyt pojęte osoby tego nie zrozumieją, bo są zbyt prymitywne, seks to dla nich dalej temat tabu, ewentualnie "coś, co wszyscy robią, więc 'ja' też", co jest wręcz żałosne.

ocenił(a) serial na 5
savannahg

inteligentny, prowokacyjny , malo rozgarniete osoby tego nie zrozumia :) szkoda ze nie stoisz przede mna bo bym ci smiechem buchna w twarz . Ten film jest dla mnie poprostu nudny a inteligencji w nim jest tyle co w Twoim poscie powyzej

ocenił(a) serial na 10
pharaoh1

po pierwsze nie zrozumieją, a nie nie zrozumią. po drugie za takie "buchnięcie śmiechem w twarz" dostałbyś ode mnie w twarz, bo nie toleruję czegoś takiego. a po trzecie to moje zdanie i jeśli ci się nie spodobał ten serial to nie oglądaj, nie komentuj, nie wgłębiaj się w tematy związane z tym serialem. trudne ? owszem, dla osób ""mało rozgarniętych" :)

ocenił(a) serial na 5
savannahg

Wydaje sie jednak ze wypowiadalas sie w imieniu innych komentujac moj post i stad to buchniecie ( nawet gdybym mial otrzymac lekcje wychowania to i tak bylo by to warte zachodu ) A wracajac do watku nie trudne ale nudne to zwyczajne romansidlo obyczajowe ubrane w szaty pseudonaukowosci jak juz pisalem i to tez jest moja opinia bo przeciez ty odkrywasz inteligentna prowokacje i jeszcze sie tym szczycisz :)

ocenił(a) serial na 8
grzegorz_danielak

Hmm . A co jest wg Ciebie złego w serialu Alternatywy 4 ? pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
grzegorz_danielak

Co prawda, to prawda :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones