PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843537}

Mecenas She-Hulk

She-Hulk: Attorney at Law
4,6 15 421
ocen
4,6 10 1 15421
5,5 11
ocen krytyków
Mecenas She Hulk
powrót do forum serialu Mecenas She-Hulk

Mam pytanie ?

ocenił(a) serial na 1

Serio to taki paździerz? Bardzo lubię Hulka, nie oglądałem, She-Hulk i po ocenie boje się obejrzeć. Po prostu nie chce, żeby ulubiona postać straciła w moich oczach bo wiem, ze tez się tam pojawia. Warta? Czy serial jest porażka?

Witkaccy

Moim zdaniem, serial jest słaby. Niedokładne CGI, bohaterka, która nie wzbudza sympatii. Hulka jest bardzo mało, jednak to moja opinia. Być może, tobie spodoba się serial. Proponuję jednak obejrzeć pierwszy odcinek, jest w nim dużo Hulka. Po jego obejrzeniu można samemu zdecydować, czy dalej oglądać. Ja na 3 odcinku, odpuściłam, ale jak już pisałam, warto samemu wyrobić opinię.

ocenił(a) serial na 1
alibaba_4

Hulk jest okey , niestety szybko się go pozbywają by nie przyćmił słabej She-hulk. :)

Witkaccy

Niestety, ale wszystko co piszą to prawda. CGI słabej jakości, aktorsko i scenopisarsko na niskim poziomie, do tego ten wokeism.

ocenił(a) serial na 1
Witkaccy

Z odcinka na odcinek coraz gorzej. Ja nie dotrwałem do końca trzeciego i już nie wrócę do tego serialu. Szkoda czasu i nerwów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones