PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843537}

Mecenas She-Hulk

She-Hulk: Attorney at Law
4,6 15 360
ocen
4,6 10 1 15360
5,5 11
ocen krytyków
Mecenas She Hulk
powrót do forum serialu Mecenas She-Hulk

Nie lepiej byłoby "Hulczyca na wokandzie"?

Suttree

Mecenas Jennefer "Zielona Małpa" Walters???

Suttree

Albo ogrzyca...

ocenił(a) serial na 5
Suttree

A może wakandzie?

EM_DZI

Mam już dość tej poprawności politycznej. Kocham, lubię patrzeć na kobiety ale ONI przesadzają z propagandą silnych kobiet. Zróbmy równy sport i zobaczymy czy tak silne są. Nie są a z nas mężczyzn chcą zrobić w kinie cunt na zawsze. By się nie sprzeciwiać temu co nadchodzi... Już wiem gdzie się chować... za kobietami. Durne czasy osłabiania ludzi i dążenia do idiokracji. Sorry, widzę więcej jak "szachownica i szachy" Więcej nie napiszę, bo mało kto zrozumie przesłanie. Ta cywilizacja już dogorywa. Kiedyś się narodziła, żyła a do śmierci tego co uznajemy za normalne już blisko. Szkoda.

ocenił(a) serial na 5
alien0000

Nie lubię gościa, ale urban(celowo z małej) powiedział tak ,,jestem za równouprawnieniem kobiet, powinny jak mężczyźni pracować do 65 roku życia'' wiesz jaki hejt ze strony feministek poleciał na niego. Co do upadku zachodniej cywilizacji, ogarnia nas dekadencja, paradoksalnie jest za dobrze ludzie są syci, mają hajs, za dużo czasu i wymyślają sobie problemy, co do kobiet moja żona twierdzi że ,,dzisiejsze'' feministki są jebn.ięte. Ale nic straconego może ludzie się ockną.

ocenił(a) serial na 5
EM_DZI

Urban jest czubkiem i przytaczanie jego słów jest jeszcze większym idiotyzmem , idź i powiedz mamie że ma robić do 65 bo ty i urban tak uważasz ,ewentualnie swojej żonie .

ocenił(a) serial na 5
Tibn

Urban nie jest czubkiem tylko chuj.em, a praca do 65 lat to tylko bat na feministki, które chcą równo uprawnienia, jak tego nie skumałeś, to przeczytaj jeszcze raz to co napisałem może zatrybisz.

ocenił(a) serial na 5
EM_DZI

ty chyba do końca nie rozumiesz kto to jest feministka , zresztą ich jest tyle samo co tych wszystkich lgbt a równouprawnienie kobiet już istnieje od dawna ,rozejrzyj się w około . ubrban jest debilem i nikim innym stworzonym przez system PRL. Poza tym jaki to miałby być bat na feministki które w większości nie posiadają rodzin

ocenił(a) serial na 5
alien0000

leki się skończyły czy jak , gościu serial jest na podstawie komiksu który istniał już w 20 wieku po prostu ma taki być i nikt w nim z niczym nie przesadza , a jak nie chcesz to nie oglądaj proste

Tibn

Chyba, Ty bierzesz jakieś leki, bo nie dostrzegać tego całego syfu w nowoczesnym kinie. Przestań brać, przejrzysz na oczy jak bohater Equilibrium (2002) Sam serial ma już 5,4. Powiedzenia w rozrywce. Wolę Top Gun a nie wciskanie marnych aktorek na siłę do filmów, seriali. Już wolę Panią Potężna Thor. Wszystko ma swoje granice poza niedostrzeganą głupota i naiwnością. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 5
alien0000

jedynie co robisz to się ośmieszasz w swojej ułomności ,jesteś już tak chory ze nie odróżniasz co jest co

Tibn

Po co odpisujesz śmiesznemu i ułomnemu ? Ochłoń. Napisz zapytanie, odpowiem. Masz jakieś problemy w życiu, że wyrzucasz agresję na forum filmowym. Nie domagasz umysłowo jak z "ułomnym" chcesz mieć spinę. Znajdź sobie mądrzejszego, który ma zaktualizowane IQ. Tam pisz. Nie ośmieszaj się pisząc do "ułomnych' i nazywając ich chorymi. Kalecy umysłowi zazwyczaj tacy są. Pomyśl o tolerancji dla obcych Ci ludzi. Rozbawiłeś mnie :) Nie odpisuj. Nie wart jestem twojego zainteresowania i wszech mądrości. Ahaha

ocenił(a) serial na 5
alien0000

Sam się trollujesz jaka ameba umysłowa :" Masz jakieś problemy w życiu, że wyrzucasz agresję na forum filmowym" -Spójrz człowieku w lustro i zacznij od siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones