PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843537}

Mecenas She-Hulk

She-Hulk: Attorney at Law
4,6 15 421
ocen
4,6 10 1 15421
5,5 11
ocen krytyków
Mecenas She Hulk
powrót do forum serialu Mecenas She-Hulk

Wygląd

ocenił(a) serial na 4

Ciekawi mnie czy będzie wyglądać na Gamora ze strażników galaktyki czy będzie jak Hulk. Jak będzie zielona cizia to lipa troche

tihomax

Coś takiego: https://pl.gameme.eu/recenzja-best-shots-immortal-she-hulk-1-emocjonalnie-wazny- jeden-strzal/

ocenił(a) serial na 4
h3b4n

To by było spoko. Taka typowa kulturystka,

tihomax

A mnie ciekawi czemu koszulka na niej nie pęka jak rośnie, Hulk z nagim torsem biegał...

ocenił(a) serial na 4
duke10

Ciesz się że Hulk ma elastyczne spodnie...

duke10

Napewno bedzie bez koszulki, na bank. Mogli iść na całość i zrobić Trans-Hulk. Zgodnie z obowiazujacymi ostatnio trendami.

duke10

nie pęka bo kupuje lepsze ciuchy a hulk oszczędza :P. Serio nie wiem to bzdura a tak naprawdę chodzi o to że cyca nie można pokazać.

ChubakaCieLubi

W Xmen Pani Jennifer Lawrence ( MYSTIQUE ) wyglądała bardzo seksownie bez koszulki w niebieskiej skórze ;p

tihomax

Patrząc na plakat, myślałam, że to Fiona i będziemy mieli aktorską wersję Shreka :/

tihomax

Patrząc na plakat, myślałam, że to Fiona i będziemy mieli aktorską wersję Shreka :/

tihomax

Patrząc na plakat, myślałam, że to Fiona i będziemy mieli aktorską wersję Shreka :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones