Mecenas She-Hulk (2022)
Mecenas She-Hulk: Sezon 1 Mecenas She-Hulk sezon 1, odcinek 2
odcinek Mecenas She-Hulk (2022)

Nadludzkie prawo

Superhuman Law 31m
5,6 1 220
ocen
5,6 10 1 1220
Mecenas She-Hulk
powrót do forum s1e2

Dziwny serial

ocenił(a) serial na 1

Nie wiem albo to przez to , że oglądam teraz DareDevila i Punishera czy po prostu She Hulk jest tak słabym serialem ale staram się bawić dobrze ale nie umiem... Nie wiem czy to przez aktorkę czy przez pocięte odcinki ale ciężko mi się to wszystko ogląda. Dobrze się nawet nie wkręciłem a tutaj koniec odcinka. Póki co pierwszy odcinek powiedzmy dałem 6/10 ale ten to już tragedia ... Chociaż nie wiem czy nie maja takiego samego (słabego) poziomu.

DarthCeglus

Dokładnie. 30 minutowy odcinek, z czego 10 minut to napisy końcowe i początkowe ( przypominajka). Tak więc 20 minut całkowicie o niczym, bez ładu i składu. Ot tylko pokazać Blonskyego, który również nic nie wniósł, ani nie powiedział nic odkrywczego

ocenił(a) serial na 1
DarthCeglus

Ten serial jest słaby. Już nawet Ms. Marvel miała nawet ciekawy 1 odc, a potem ogromny zjazd. Tutaj od początku poziom niski. A co do DD i Punishera to nadal są to moim zdaniem jedne z najlepszych serialu superhero.
A skoro teraz te odcinki mają 30 minut, ale jest ich co prawda 9 to obawiam się, że nowy serial o Daredevilu może wyglądać podobnie, skoro odcinków ma być chyba 18.

ocenił(a) serial na 1
michal98_filmweb

Nie wiem co się dzieje z Marvelem ale wyje*bane więcej mają CGI w tym serialu a te "netflixowe" seriale Marvela niszczą system pod każdym względem. Nie potrafię sobie wyobrazić+12 Daredevila .. bo jestem pewny, że nie dadzą więcej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones