Mecenas She-Hulk (2022)
Mecenas She-Hulk: Sezon 1 Mecenas She-Hulk sezon 1, odcinek 2
odcinek Mecenas She-Hulk (2022)

Nadludzkie prawo

Superhuman Law 31m
5,6 1 220
ocen
5,6 10 1 1220
Mecenas She-Hulk
powrót do forum s1e2

Tragedia ect.

ocenił(a) serial na 2

Pierwszy odcienk snuł powoli historię strasznie smutnej prawniczki pnącej się ku szczytowi i prawdę mówiąc nie wniósł nic.

Za to drugi odcinek udowodnił, że może być jeszcze gorzej <3
z 30 minut 8 minut to napisy a 4 minuty początku zawierają powtórke z tego co było wcześniej. Po dramatycznie krótkim i kompletnie nic nie wnoszącym odcinku, boję się, że tak będzie wyglądać reszta serialu. Zwolnienie z d00py, Hulk se leci w kosmos też z d00py. Nie wiem, czy tylko mi to nie gra ?

Ps. Wszyscy bohaterowie mieli jakąś ciężką przygodę na początku kariery, Hulk np nie był w ogóle tolerowany przez społeczeństwo, ale She-Hulk jest kochana i przez zwolnienie ma strasznie ciezkie początki? Ciężej już miała Ms Marvel bo w internecie nie była aż tak lubiana xDD Główna bohaterka zachowuje się jak dziecko.

ocenił(a) serial na 1
Wojownik_19

Serial to porażka napisałem właśnie również komentarz bo aż byłem zdziwiony, że można coraz to gorzej lecieć z serialem. Nawet człowiek dobrze się nie rozgrzał a już koniec odcinka. Mam wrażenie iż cieli odcinek z 100 razy.

ocenił(a) serial na 4
Wojownik_19

Przecież doskonale wiadomo dlaczego inni super bohaterowie mieli początkowo problemy i musieli zapracować na swoją "sławę" i akceptację społeczeństwa a ona nie. Wiadomo było to od samego początku, kiedy to Bruce musiał poświecić wiele czasu i wysiłku żeby móc panować nad zielonym koleżką a bohaterka serialu dostała do w pakiecie z mocą (tak świetnie napisana postać że nawet imienia nie pamiętam). 20 minutowy odcinek dopiął całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones