Mecenas She-Hulk (2022)
Mecenas She-Hulk: Sezon 1 Mecenas She-Hulk Sezon 1, Odcinek 9
Odcinek Mecenas She-Hulk (2022)

Whose Show Is This

35m
4,6 1 077
ocen
4,6 10 1 1077
Mecenas She Hulk
powrót do forum s1e9

Tak spapranego finału dawno nie widziałam w żadnym serialu. Czy oni zrzucili odpowiedzialność na beznadziejny scenariusz na widzów? Bo ktoś miał czelność wypunktować wady tego serialu? A jest ich cała masa niestety. Jak po 8 odcinku który mi się w miarę podobał ze względu na obecność Daredevila, tutaj już całkowicie pojechano po bandzie. 1 odcinek był w porządku, nie było szału ale też nie było dramatu. Jednak im dalej tym gorzej niestety. Mogło wyjść spoko, można było napisać dobry scenariusz ale po co? Marvel to klepnął i mamy kolejną papkę. Oby nie powstał 2 sezon i oby twórcy dostali zakaz zbliżania się do wszelkich artykułów piśmienniczych bo po prostu nie umieją pisać.

ocenił(a) serial na 2
xMikax

Twórcy myśleli, że jak powiedzą na koniec "wiemy, że zrobiliśmy gówno, ale złammy 4 ścianę i się z tego pośmiejmy, to będzie super". Nie, nie będzie...
Dawno tak źle napisanego serialu nie widziałem.

Jacobo_Czubone

A ludzie krytykowali Moon Knighta i Ms Marvel

ocenił(a) serial na 8
xMikax

Kto wypunktował te wady według ciebie?

noton2

Wszyscy :D Szczególnie polecam Critical Drinkera. Bardzo ładnie jebie to disneyowskie gówienko :D

xMikax

Czy możesz powiedzeić, tak oczywiśćie z grubsza - jakie elementy scenariusza uważasz za tak bardzo wadliwe że caly scenariusz uważasz za bardzo zły?

Nie czepiam się, po prostu jestem ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones