Mecenas She-Hulk (2022)
Mecenas She-Hulk: Sezon 1 Mecenas She-Hulk Sezon 1, Odcinek 9
Odcinek Mecenas She-Hulk (2022)

Whose Show Is This

35m
4,6 1 077
ocen
4,6 10 1 1077
Mecenas She Hulk
powrót do forum s1e9

Co za g**no

ocenił(a) serial na 3

Na prawdę ludzie odpowiedzialni za to "show" powinni zostać pozwalniani

Marcel_03

Na każdy odcinek narzekasz, a każdy obejrzałeś podnosząc oglądalność produkcji. Trochę to niezrozumiałe.

ocenił(a) serial na 3
Travis96

Zapewne jest fanem Marvel, jak większość oglądających w tym ja, więc chce się orientować w kanonie + liczył na poprawę, bo 8 odcinek nie był zły. A serial tragiczny.

Panda_K

Rozumiem Wasze podejście, bo też z tego powodu oglądam wszystkie produkcje Marvela i mi również tego typu przedstawienie fabuły średnio podeszło, bo do czegoś innego jestem przyzwyczajony. Myślę, że lepiej będzie się to wszystkim oglądało jak porzucą to nastawienie na patetyczną bohaterkę, "niezwyciężoną" She-Hulk na rzecz przeciętnej, introwertycznej kobiety próbującej się pogodzić ze swoim alter ego i całą masą problemów dnia codziennego.
To po prostu była zabawa konwencją, luźnie podejście do tematu. A grę aktorską głównej bohaterki oceniam na plus, jako She-Hulk sprawdzała się całkiem całkiem. Plus jest (półsłówkiem, ale jednak) wprowadzenie nowych postaci i ugrupowań. A orientujesz się jak Jennifer jest przedstawiana w komiksach? Bo może to było zbliżone do pierwowzoru?

ocenił(a) serial na 3
Travis96

Oglądam bo tak jak ktoś napisał wyżej jestem fanem marvela i chcę wiedzieć co się dzieje w uniwersum żeby nie być do tyłu z tą fabułą która teraz budują pod duże produkcję. A she-hulk jest wyjątkowo tragiczne i jedyny odc, który mi się podobał to 8 gdzie i tak daredevil głównie sprawił, że był dobry

Marcel_03

Rozumiem Wasze podejście, bo też z tego powodu oglądam wszystkie produkcje Marvela i mi również tego typu przedstawienie fabuły średnio podeszło, bo do czegoś innego jestem przyzwyczajony. Myślę, że lepiej będzie się to wszystkim oglądało jak porzucą to nastawienie na patetyczną bohaterkę, "niezwyciężoną" She-Hulk na rzecz przeciętnej, introwertycznej kobiety próbującej się pogodzić ze swoim alter ego i całą masą problemów dnia codziennego.
To po prostu była zabawa konwencją, luźnie podejście do tematu. A grę aktorską głównej bohaterki oceniam na plus, jako She-Hulk sprawdzała się całkiem całkiem. Plus jest (półsłówkiem, ale jednak) wprowadzenie nowych postaci i ugrupowań. A orientujesz się jak Jennifer jest przedstawiana w komiksach? Bo może to było zbliżone do pierwowzoru?

Marcel_03

Nie mów, na prawdę? ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones