Medium
powrót do forum 5 sezonu

Najlepszy sezon w histori,najlepszy odcinek 19,Spioler!!!!!
alison sni ze ktos zamorduje jej rodzine,potm okazuje sie ze alisson ma raka mozgu,agent fbi jej kolega okazuje sie zdrajca.....na koncu allison zapada w spiaczke the end!!!!

piotrspider7

Czy najlepszy sezon i najlepszy odcinek? Z tym się nie zgodzę bo bywały równie mocne a nawet i lepsze aczkolwiek odcinek świetny. Gdyby stacja CBS nie odkupiła Medium od NBC to napisu "To Be Continued" byśmy nie ujrzeli. Otworzyli im furtkę mam nadzieję, że jakość serialu nie spadnie bo Medium jest rewelacyjne. Dobrze, że kolejne odcinki już pod koniec września :)

ocenił(a) serial na 6
piotrspider7

Zgadzam się z Tobą!!!Oglądałam dzisiaj rano w "telewizji n".Świetny odcinek nie mogę się doczekać kolejnego.Na końcu bardzo dobrze zrobili momenty gdy ona się budziła po każdym śnie w momencie kiedy Joe się dowiaduje że ona jest w śpiączce.Wiecie może kiedy będzie następny odcinek czy to był ostatni tego sezonu czy będą jeszcze?

ocenił(a) serial na 9
piotrspider7

Również się zgadzam i nie mogę się doczekać kiedy wejdzie do n nowa seria:) ale mam pytanie jak się nazywa ta piosenka, która leci na początku i na końcu tego odcinka ??

guzzik

ta piosenka to ---> natasha bedingfield - soulmate : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones