Medium
powrót do forum 6 sezonu

1 lost,dr.who 2 legend of the seeker MEDIUM 3 flashForward ;))
Medium to bardzo oryginalny ciekawy serial.Thirrel jak cholera.Super postaci super scenariusz kazdego odcinak.W kazdy odcinek na bardzo wysokim poziomie, dlatego ten serial ma 2 miesjce!!Wprawdzie byc moze to ost.sezon ale miejmy nadzieje ze nie!!!

ocenił(a) serial na 9
piotrspider7

wypowiedz na poziomie...... gimnazjalisty...

ocenił(a) serial na 8
Marika_8

a gimnazjaliści i ryby głosu nie mają? czy o co Ci chodzi? Bo ja słyszałam takie przysłowie, że milczenie jest grzecznością króli a na krzywe drzewo nawet Salomon nie naleje. Jak nie jesteś gimnazjalistą to powinnaś wiedzieć o co chodzi jak nie to wujek Google Ci pomoże, żebyś mogła zabłysnąć:D

Do autora tematu. Sezon 6 jest bardziej mroczny. Mniej w nim humor... czy to dobrze? nie wiem bo dopiero widziałam 2 odcinek. Ogląda się go bardzo dobrze... choć inaczej.

Marika_8

Trochę 'gimnazjalnie', ale daje mu plusa za Doctora Who na pierwszym miejscu ;). Możecie mi powiedzieć, czy warto oglądać ten serial? Z tego co widzę komentarze są dość pozytywne, ale nie chciałbym oglądać serialu z tak dużą ilością sezonów, gdyby miał okazać się średni. Podobny błąd popełniłem z Numb3rs i już go nie powtórzę ;). Więc jak.. polecacie, czy raczej odradzacie? (P.s Ghost Whisperer mnie nie ciągło za bardzo)

ocenił(a) serial na 10
grzesieksw

Warto obejrzeć. Oczywiście zależy, kto co lubi, ale powinieneś spróbować.
Osobiście nie cierpię, jak serial ma więcej niż jeden sezon, ale "Medium" mnie naprawdę wciągnęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones