PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493479}
7,1 2 502
oceny
7,1 10 1 2502
Mental: Zagadki umysłu
powrót do forum serialu Mental: Zagadki umysłu

jak Zmierzch, American Pie, czy seriale jak Moda na sukces, które mają tyle bezsensownych części/ odcinków, a tak ciekawy serial jak Mental ma marne 13 epizodów? Świat schodzi na psy.

Może ktoś polecić jakiś produkcje w podobnej tematyce? Widziałam już Mentalistę i Magię kłamstwa. Z góry dzięki:)

ocenił(a) serial na 9
sylwiazdow

Może Criminal Minds - Zabójcze umysły? Właśnie kręcą 7 sezon, ja oglądam od pierwszego - i po 6 odcinku zakochałam się w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
sylwiazdow

Są jeszcze Pułapki umysłu :)

ParanormalVampire

Widziałam:) czekam z niecierpliwością na kolejny sezon:)

sylwiazdow

A może jeszcze Endgame, choć niestety po pierwszym sezonie też został skasowany. ;/

ocenił(a) serial na 9
MadRose

eii ludzie, wiem ze nie na temat ten, lecz nie chce nmi sie zakladac nowego postu. powiedzcie mi jak sie nazywa ten aktor (postaram się go opisać)
gral w mentalu wlasnie w jakos odcinku jednym z środkowych, gral męża-lekarza kobiety ktora sobie uroiła ciążę. taki siwy gościu. i sie okazało ze to on ma problem a nie ona.
z gory dzieki bo nie moge sobie przypomniec jego nazwiska................

karate_girl

Michael B. Silver http://www.filmweb.pl/person/Michael+B.+Silver-153772

sylwiazdow

Magia kłamstwa też jest tego typu jednak doczekała się tylko 3 sezonów po czym została anulowana. Musicie pamiętać, że liczy się oglądalność w Stanach, gdzie obowiązuje inna mentalność i interesuje się tam tylko komediami. Zbyt inteligentne produkcje od razu trafiają do kosza.

Przykład ??? Scandal - świetny serial ale mordują go wątkiem miłosnym.

Xemidra

Widocznie "Mental" nie odpowiadał mentalności Amerykanów :D

ocenił(a) serial na 9
sylwiazdow

polecam "Żądza krwi " (Wire in the Blood 2002), bym emitowany w TV a nie wiem czy znajdziesz gdzieś na necia

sylwiazdow

"Profil" vel. "profilage" o policyjnej psycholog, też rozwiązuje zagadki umysłu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones