PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493479}
7,1 2 502
oceny
7,1 10 1 2502
Mental: Zagadki umysłu
powrót do forum serialu Mental: Zagadki umysłu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 8

Co z drugim sezonem ? Czy ktos wie czy bedzie i kiedy ?

aniabania110

Z tego co jest napisane na en.wikipedia to z powodu spadającej popularności serialu nakręcili tylko jedną serię. Dość zaskakujące, bo serial według mnie jest ciekawy.

ocenił(a) serial na 8
kleofasik

Serial jest dość ciekawy,ale zakończenie ma głupie.Mogli dać lepsze zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
lucyna63

Zgadzam się , serial jest bardzo ciekawy , a co do zakończenia to było takie jak by miał byc nastepny sezon , tak jakby reżyser zostawił sobie otwarte dzwi na kontynuację.

ocenił(a) serial na 8
aniabania110

Ale jak do tej pory nie ma.

lucyna63

Wątpię, żeby mieli kiedykolwiek nakręcić drugi sezon. Ostatni odcinek pierwszego został wyemitowany dwa lata temu, gdyby miał być drugi sezon, to już dawno by był.
A co do zakończenia... po obejrzeniu też myślałam, że będzie drugi sezon, ale niestety... z jednej strony podobało mi się, ale z drugiej jestem nim trochę zawiedziona. W każdym bądź razie... wiele dobrych seriali jest przerywanych ze względu na za niską oglądalność, a tymczasem te za przeproszeniem g*wna typu "Moda na sukcjes" ciągną się w nieskończoność. Niestety tak to już jest.

ocenił(a) serial na 8
Claairee

Coś w tym jest.POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones