PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477417}

Mentalista

The Mentalist
7,8 62 825
ocen
7,8 10 1 62825
5,7 3
oceny krytyków
Mentalista
powrót do forum serialu Mentalista

http://insidetv.ew.com/2014/11/24/the-mentalist-final-season/

ocenił(a) serial na 8
martar

No chyba nie chca powtorki z rozrywki, i wyliczanki bedzie nie bedzie? Powinni podjac meska decyzje, i ja oglosic, kasa kasa, ale czy naprawde maja na tyle pomyslow zeby nie rozmemlac tematu, to watpie, niech juz lepiej zakoncza na 7.

stanisga

Haha, ja mam sporo pomysłów, mogłabym im coś podsunąć :P
Z drugiej strony, też wolałabym, żeby już oficjalnie powiedzieli: będzie czy nie...

ocenił(a) serial na 8
martar

Dawaj te tematy;] ja jak sie naczytalem spoilerow to mam dziwne przeczucie, ze sie rozczaruje i nie bedzie tych dwoch rzeczy co je chcialem miec wyjasnione, listy Bertrama w skojarzeniu z BA, i jak RJ zgadl liste 7. Reszta sobie zinterpretowalem i jestem z wlasnych wyjasnien zadowolony, ale te dwie rzeczy maja za duzo zmiennych, zeby rozwiazac rownanie, chyba ze zwyczajem naukowcow wpakuje do rownania stala, tak to wszystko bedzie sie zgadzac.

stanisga

Oj, tam - przeczucie, nie trzeba się zniechęcać. Może wszystko wyjaśnią (wszystko!) w ostatnim odcinku?
No, nie mogę Ci napisać, przecież jak je wykorzystają, to będziesz miał spoilery i popsutą zabawę :D

ocenił(a) serial na 8
martar

A sprytny wybieg zastosowalas, nie ma co;] Zniechecony nie jestem, serial i tak z perspektywy czasu jest wyrozniajacy sie w szarym tlumie, ma koloryt. Dobrze, ze wraca wczesniej, bedzie o czym pisac na forum;]

stanisga

Ja się spodziewam naprawdę dobrego sezonu, szczególnie jeżeli mieliby już kończyć (z czym się jeszcze nie zdążyłam pogodzić :P). Na pewno będą się starać. Z resztą jaki by nie był, Mentalista zawsze poprawia mi humor. :D

ocenił(a) serial na 8
martar

A wiesz, ciekawe rzeczy sie na filmwebie dzieja, napisalem posta do Ciebie, ale go nie ma, a na stronie tematow jest, chyba grawastar grasuje na tym forum;]
Ciekawe kiedy poprzednik tego wpisu wroci z podrozy do innego wymiaru i czy aktualnie pisany post tez zniknie?

ocenił(a) serial na 8
stanisga

O znalazł się poprzednik, wyciągnięty z otchłani przez następcę:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones