PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477417}

Mentalista

The Mentalist
7,8 62 792
oceny
7,8 10 1 62792
5,7 3
oceny krytyków
Mentalista
powrót do forum serialu Mentalista

Możecie mi polecić jeszcze jakiś serial podobny do tego albo castle ? Głównie mi chodzi o relacje między bohaterami np. kate - castle, lisbon - jane

oglądałem:
the mentalist, chuck, castle, dexter

ocenił(a) serial na 10
MrGohut

Prawdę mówiąc, aktualnie ciężko o coś podobnego. Ja zerkam na Elementary. Niektórzy lubią The Bones.
Ale właściwie nic nie umywa się do tego co wyprawiali ze sobą Jane i Lisbon ;)))

ocenił(a) serial na 10
MrGohut

Nie potrafię podać Ci pary podobnej do Jisbon, bo nie ma takiej, ale tutaj jest wymienionych wiele par z seriali, których ja co prawda nie widziałam, ale może ktoś inny widział i Ci pomoże wybrać. http://www.tvfanatic.com/2015/03/sexy-saturday-17-happily-married-tv-couples/#.V PsK6qpp-2I.twitter

ocenił(a) serial na 8
jagamiga1

Dzięki wielkie ! :)

ocenił(a) serial na 9
MrGohut

Polecam Świry - Psych :)

ocenił(a) serial na 9
MrGohut

Jak lubisz świat około komiksowy to oglądaj Gotham, tam jest Gordon chętny do romansów:)

MrGohut

Ja polecam Forever:) Główny bohater tak samo charyzmatyczny jak Patrick. Fantastyczny serial, którym pocieszam się po zakończeniu Mentalisty:)

ocenił(a) serial na 8
Pat1991

niestety tylko jeden sezon. trudno się pocieszyć :(

MrGohut

izombie, lucifer

MrGohut

Może "Martwa strefa"? Według mnie trochę podobny serial do tego

ocenił(a) serial na 10
MrGohut

Zdecydowanie Lucifer. Humor podobny, obecność wątków kryminalnych, jak i relacja głównego bohatera z Panią Detektyw ;) Warto wspomnieć, że Lucifer posiada elementy fantasty, jednak nie są one przesadzone, przyjemnie się ogląda.

ocenił(a) serial na 9
MrGohut

Roxton i Margeurit ,, Zaginiony świat''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones