Mentalista (2008-2015)
Mentalista: Sezon 4 Mentalista Sezon 4, Odcinek 9
Odcinek Mentalista (2008-2015)

Czerwona koszulka

The Redshirt 43m
8,4 765
ocen
8,4 10 1 765
Mentalista
powrót do forum s4e9

Kiedy będzie odcinek 9?
już 2 tydzień nie wychodzi o.O

ktoś, coś wie na ten temat?

ocenił(a) serial na 7
luckykid

W najbliższy czwartek (no, u nas w piątek ;) będzie nowy odcinek.

milkaway

O tytule "Redshirt" czyli prawie na pewno możemy się spodziewać wątku Czerwonego Jasia :)

ocenił(a) serial na 7
flowproba

Szczerze mówiąc wątpię, nawiązanie do koloru czerwonego jest w każdym tytule. W zwiastunie też nic nie wskazuje na to, iż RJ będzie więcej niż przelotnie wspomniany jak w ostatnim odcinku.

milkaway

W nazwie poprzedniego odcinka nie było "red" i Johna również poza jednym zdaniem. W przedostatnim za to "red" się pojawia zarówno w tytule jak i w fabule :) W tym sezonie "red" jest jeszcze w tytule 2 i 3 odcinka ale szczerze powiedziawszy to nie pamiętam co się działo w tych odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
flowproba

Nie ma zalezności pomiędzy słowem "red" w tytule i pojawieniem się wątku RJ. W 4x02 ta niewidoma kobieta stwierdziła, że Carter to nie RJ, ale już w 4x03 nie ma bezpośrednich nawiązań do RJ. Z pamięci mogę wymienić takie odcinki jak "The Red Mile", "Red Handed", "Red Tide", "Red Badge" itd., gdzie słowem nie było o Red Johnie.

Link do zwiastuna nadchodzącego odcinka: http://www.spoilertv.com/2011/12/mentalist-episode-409-redshirt-promo.html
i opis odcinka: “The Redshirt” — Jane and the CBI investigate when a retired NFL star quarterback is presumed dead after his car blows up. Meanwhile, while preparing for a court case, Rigsby and Harrigan take their relationship to the next level, on THE MENTALIST, Thursday, Dec. 8 (10:00-11:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.
W obsadzie nie ma nawet tej babki z FBI, więc nie spodziewam się, że RJ będzie wspomniany więcej niż w jednym zdaniu. :)

milkaway

Widzę, że jesteś prawdziwą znawczynią tematu :) W takim razie trochę szkoda, tyle oczekiwania a najważniejszy wątek pominięty... Pozostaje mieć jakąś mała iskierkę nadziei, że może jednak coś w temacie Johna zostanie powiedziane, chociaż jedno zdanie :)

ocenił(a) serial na 7
flowproba

Spoilery to moja specjalność. ;) Bardziej niż ten odcinek czekam na ten za dwa tygodnie, kiedy SPOILER Jane straci pamięć i na powrót stanie się oszustem. xd
Spodziewam sie, że coś ruszy w wątku RJ po przerwie świątecznej, ma wrócić agentka FBI, która przejęła sprawę Panzera zanim Jane się go tak perfidnie pozbył. :) I mamy się więcej dowiedzieć jak działa Red John. Parę wątków niżej jest założony przeze mnie kilka dni temu wątek ze spoilerami - polecam kilka ciekawych informacji podanych przez twórców na początku sezonu.

milkaway

Chyba mam za szybkie oko bo zanim dokończyłem czytanie "SPOILER" to już byłem na pamięć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones