Mentalista
powrót do forum 7 sezonu

Sezon 7

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze jest i obserwuje to forum, ale spróbuję. Czy mnie coś umknęło czy nie było żadnej sceny, w której Cho i reszta zespołu dowiadują się o Jisbon (pomijając Abbotta, bo on i tak swoje wiedział)? Cho przecież był wcześniej bardzo nieprzekonany i w rozmowie z Waynem i z Abbottem a tutaj w pierwszym odcinku mówią, że nie będą się na razie zdradzać a w ostatnim, kiedy ogłaszają ślub, nikt nie jest zdziwiony, że są razem, Abbott zresztą już wcześniej zachowywał się jasno jako wtajemniczony, brakuje mi informacji jak to było z Cho ;)

ocenił(a) serial na 9
Alee

Sama dzisiaj się produkowałam na forum dzięki czemu zauważyłam Twojego posta.
Odpowiadając: Abbott został już tu na forum nazwany shipperem nr 2 zaraz po fanach :) wiedział już od dawna. Sam zresztą nazwał PJ kiedyś w rozmowie z Lisbon "jej chłopakiem". Potem, prawdopodobnie po muszli na biurku TJ zorientował się, że mają kontakt i tak namierzył PJ na wyspie itd.....Jane wrócił z wyspy i zaczęła się druga połowa 6 sezonu kiedy Abbott już doskonale wiedział co się święci, a czego oni powiedzieć sobie nie chcą czy raczej nie potrafią. No, a kto potem dał PJ samochód z kogutem i wyciągnął go z kicia na lotnisku? No Abbott właśnie. Do tego TJ nie pojechała do DC. Dodał co trzeba i mu wyszło. Cho się dowiedział w 6x22, a uwierzył w 1 odcinku 7 serii, kiedy PJ uciera nosa agentowi, "że ma tak z TJ nie rozmawiać!". To nawet Tereska sie zdziwiła napastliwą reakcją Jane'a ( ale było to na pewno dla niej miłe) Także Abbott, Cho , Kim ( karteczka pożegnalna do TL) wiedzą na pewno od dawna. Cho nic nie mówi, bo zazwyczaj się nie wtrąca zasadniczo w sprawy prywatne innych ludzi. Reszta , jeśli wie lub się domyśla to jest po po prostu taktowana i dyskretna jak sama para.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones