PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639520}
6,2 520
ocen
6,2 10 1 520
Metal Hurlant Chronicles
powrót do forum serialu Metal Hurlant Chronicles

Jestem po kolejnych dwóch odcinkach i muszę przyznać, że serial się rozpędził :) Zakończenie odcinka drugiego to jakaś miazga, w życiu się takiego czegoś nie spodziewałem... Natomiast odcinek 4 to to czego można spodziewać się było - Joe Flanigan, czyli dużo akcji, efektów no i humoru, oby serial tylko nie zwolnił, mam nadzieje, że Flanigan jeszcze się pojawi w innych odcinkach. Polecam ten serial !

ocenił(a) serial na 7
masterek12

3 odcinek póki co najsłabszy, 4 śmieszny, fajne dialogi ale bez zaskoczeń jak to było w dwóch pierwszych epizodach

ocenił(a) serial na 10
jaffat

a zrozumiałeś zakończenie odcinka nr 3?

ocenił(a) serial na 7
masterek12

SPOILER! chodzi Ci o to, że na końcu okazuje się, że to Walt Disney?

ocenił(a) serial na 10
jaffat

Dokładnie tak, ale jak widzę to chyba tylko mnie te zaskoczenie zaskoczyło :)

ocenił(a) serial na 7
masterek12

Jak dla mnie ten odcinek był zbyt chaotyczny i taki trochę kiczowaty (szczególnie pierwsza część), ale za to nr 4 fajny tylko liczyłem jednak na inne zakończenie :)

jaffat

Faktycznie trzeci a szczególnie pierwsza część czyli ... SPOILER - samo wydostanie się z więzienia było słabe. Ale oglądałem już wiele gorszych filmów które się dłużyły tylko po to żeby mieć jeszcze gorsze zakończenie. Tu przynajmniej trwało to 10 min i fajne było to że bohaterowi zależało tylko na tym żeby zobaczyć przed śmiercią świat na własne oczy :) Ta część z Disneyem była bardzo dobra. Generalnie nie licząc pierwszego odcinka to serial się dobrze zapowiada.

masterek12

Mam pytanie. Co do pierwszej części trzeciego odcinka. O co tam właściwie chodziło? W sensie, czy to ludzie z Ziemi trzymali tego faceta w więzieniu? Czy to faktycznie kosmici pojawili się na Ziemi?
Co do całego serialu to jestem zaskoczona. Pierwszy odcinek nie bardzo mi się podobał, ale drugi... to już było coś. I Walt Disney? Biedaczek... Jak tak można?

ocenił(a) serial na 10
Vala_MalDoran

Chodziło o to, że ten "facet" to był kosmitą, a to rasa ludzka była ta zła, miała wystarczająco rozwiniętą technologię aby wybierać się na inne planety i oferować "doskonałą" broń obcym, jak się potem okazało tylko po to aby się mogli wzajemnie powybijać ażeby człowiek miał jak najmniej roboty. Jak dobrze pamiętam, to nawet z tego uciekiniera podczas gdy już do niego strzelają, leci krew koloru czarnego.

masterek12

Ok. Dzięki za odpowiedź. Po prostu nie byłam pewna, więc wolałam się zapytać.

ocenił(a) serial na 10
Vala_MalDoran

spoko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones