PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737774}

Między nami, misiami

We Bare Bears
7,7 1 731
ocen
7,7 10 1 1731
Między nami, misiami
powrót do forum serialu Między nami, misiami

Obejrzałam kilka odcinków jak w tv nie leciało nic ciekawego i myślałam, że umrę z nudów..czegoś tak beznadziejnego dawno nie widziałam i nawet ostatnio jak była burza i żaden kazał nie odbierał tylko CartoonNetwork a zobaczyłam, że leci na nim "to coś" wolałam już posiedzieć w pokoju w ciszy -.- Według mnie jedynymi godnymi uwagi bajkami na CN jest "Niesamowity świat Gumbala" oraz "Młodzi tytani Akcja" a reszta żenada...

Lidkaaxox

poyebało cię!? oceniłeś młodzi tytani akcja na 8 a na przykład Xiaolin na 2!? ty jesteś chory na umysł!?

piotrekpiterpiterowski

Dziecko, każdy ma swój gust i własną opinię. Ja oceniam kreskówki podług tych, które mnie najbardziej śmieszą a Niesamowity Świat Gumbala i Młodzi Tytani Akcja są najbardziej zabawnymi bajkami na CN WEDŁUG MNIE. Masz prawo mieć swój gust tak samo jak ja uważam, że cała reszta bajek jest nie do oglądania a w szczególności Xiaolin pojedynek mistrzów i Między nami, misiami.
I matka nie nauczyła Cie, że nie używa się wulgaryzmów?

Lidkaaxox

tylko że na Cartoon Network nie leci Xiaolin: Pojedynek mistrzów tylko Xiaolin Chronicles, Pojedynek mistrzów przestali puszczać jakieś 3 lata temu

ocenił(a) serial na 9
Lidkaaxox

Taki protip: Żeby lepiej Ci się oglądało tą bajkę to musisz mieć włączony obraz i dźwięk ;>

Lidkaaxox

Mam 33 lata, w swoim życiu obejrzałem tysiące filmów i seriali. W/W animacje oglądam ze swoją córką i uważam że jest to bardzo dobry animowany serial dla dzieci i dorosłych. Zresztą jego fenomen nie wziął się znikąd. Dobrze zarysowane postacie ze zróżnicowana osobowością, inteligentny, wielowymiarowy humor, często abstrakcyjny z wieloma odniesieniami do popkultury i pokazujący problemy i rozterki dorosłych ludzi w zabawny sposób młodszej widowni. Jeżeli dałaś im 1 to jesteś po prostu zwykłą ignorantką

Lidkaaxox

i nawet żaden kazał nie odbierał tylko CartoonNetwork - ktoś kto tak pisze (KAZAŁ!) jest ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na Filmwebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones