PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710943}

Miłość na Manhattanie

Manhattan Love Story
6,8 1 450
ocen
6,8 10 1 1450
Miłość na Manhattanie
powrót do forum serialu Miłość na Manhattanie

Naprawdę świetny

ocenił(a) serial na 9

Aż dziwne, że takie straty przynosił, bardzo bardzo dobry, świeży, lekki, przyjemny, bez chamstwa i wulgaryzmów. Szkoda takich seriali.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Masz ulubiony odcinek? "Happy Thankmas" mogłabym oglądać w kółko ;)

nicola1987

a co już nie będą go emitowali?

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

też jestem zdziwiona, oglądnęłam w jeden dzien, bardzo przyjemny :)

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Mi tez szkoda, że było tylko 11 odcinków. Szkoda no.... :(

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

Obejrzałem niedawno i zdziwiłem się, że zdjęto takie cudeńko z anteny. W końcu jakiś serial gdzie nie wszystko jest cukierkowo różowe, a także pokazano 2 perspektywy postrzegania świata i relacji między dwiema osobami w związku. Szkoda, bo serial miał potencjał.

ocenił(a) serial na 8
Unibet_78

Po tym,że zdjęto ten serial widać, co się najlepiej sprzedaje - seks, wulgarność, morderstwa, wampiry czy wilkołaki...

axess0327

Kurde, trafiłeś w totalne sedno.... Brakuje takich seriali jak ten, ja już mam dosyć taniego SciFi, nieśmiesznych komedii i kolejnych odnóg (CSI) SZCZYESAJ...

ocenił(a) serial na 9
axess0327

Całkowicie się zgadzam. I chociaż muszę przyznać że lubię trochę SciFi czy wampiry\wilkołaki ;) to za ten serial zamieniła bym wszystkie sezony Gry o Tron :)

Unibet_78

Odkryłam go niedawno, obejrzałam w dwa wieczory i naprawdę żałuje że to już koniec. Ten serial miał potencjał, dawno nie oglądałam czegoś tak zabawnego i lekkiego. Mimo że odcinki dość krótkie, to wypelnione po brzegi akcją, także wciągały niesamowicie. Duży wpływ na jego pozytywny odbiór miała para głównych bohaterów, było czuć między nimi tę chemię. Szkoda że tak szybko z niego zrezygnowano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones