PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo

Ogólnie od strony technicznej serial zrobiony jest wzorowo. Jedno bym jednak poprawił. Chodzi o sceny kręcone w gabinecie Fernanda nocą. Używane jest tam światło podświetlające aktorów w taki dość niekorzystny sposób: "pod halogen" jak mówi moja ekipa remontowa sprawdzająca za pomocą mocnego światła z dołu gładkość szpachlu na ścianie.
I właśnie w tych scenach aktorzy sąbladzi i widać zapadnięte policzki Silvii, która co tu dużo ukrywać, zmizerniała od czasów Amor Bravio, zrzuciła ćwicząc na rurze ładnych parę kilo! Co się oczywiście chwali, bo w innych scenach wygląda jak już pisałem jak 10 mln dolców XD

użytkownik usunięty
Arek_Ric

Wiemy ,że Sylvi zbliża się do cztredziestki ,a więc nie będzie coraz młodsza ,a jeszcze jest tak zapracowana , stara się aby jej rola dobrze wyszła )ona nie używa żadnych botoksów tak samo Jorge , Ja ich podziwiam moim zdaniem pomimoże w niektórych sytuacjach wyglądają troszkę gorzej to i tak mają coś w sobie ,że się bardzo podobają

ocenił(a) serial na 10

Botoks, botoksem, ale światła rzeczywiście też odgrywają dużą rolę w tym, jak się w danej chwili wygląda :D Nie zwróciłem uwagi na ten szczegół wcześniej, ale teraz widzę, że faktycznie to światło, to nie najlepszy pomysł, powinno być bardziej przytłumione :D Szczególnie w scenie pierwszego pocałunku, kiedy atmosfera powinna być nader romantyczna, zbyt jasne światło psuło całą atmosferę ;) Ale ogólnie w pozostałych sytuacjach wszystko ładnie ze sobą współgra i światło i kolory, takie żywe dodają postaciom uroku :P A Silvia faktycznie nie jest już taka krąglutka jak w AB :D :D :D Ale to tylko na plus, bo jako Ana wygląda szałowo :P

użytkownik usunięty
Ranczer

Ok macie racje ,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones