PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703503}

My Heart Is Yours

Mi Corazón Es Tuyo
8,0 107
ocen
8,0 10 1 107
Mi Corazón Es Tuyo
powrót do forum serialu Mi Corazón Es Tuyo

który Wam podoba się bardziej?
w ogóle ktoś miał świetny pomysł z tymi uniformami :LOL: są świetnie wymyślone i skrojone - figura Silvii wygląda w nich wręcz idealnie - pozazdrościć ;P

ocenił(a) serial na 10
Madziulka_aa_2

Faktycznie, w obu Ana wygląda schludnie, a jednocześnie zabójczo seksownie - rozbudzają moje zmysły i wyobraźnię xD Ale mnie bardziej podoba się ten z czerwonymi wstawkami, a już ta czerwona falbanka u spódnicy przy rozporku doprowadza mnie wręcz do szaleństwa xD xD

użytkownik usunięty
Ranczer

Mnie każde , wiadomo przecierz Sylvi ma super świetną figure i w każdych ciuszkach wygląda odstrzałowo ))). mam jeszczy pytanko może wiesz gdzie można obejrzeć ,6 ,7 odcinek ,bo na telenovelas gratis mogłam obejrzeć tylko 5 ?

ocenił(a) serial na 10

6 był dopiero dzisiaj nad ranem u nas - jest już do obejrzenia :D znów odcinek był niesamowity :LOL:

użytkownik usunięty
Madziulka_aa_2

Dzięki podoba mi się ta telka ,ale nie wiem jak będzie dalej )

ocenił(a) serial na 10
Ranczer

z tego wszystkiego ja zapomniałam napisać, który bardziej mi się podoba :LOL: oczywiście, że też ten biało-czerwono-czarny ;P plus jeszcze te czrne buty z zielonym korkiem i różowymi dziubkami ;P cód, mód malina <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones